کد خبر: 703937
تاریخ انتشار :

سرلشکر سلامی: حضور پرشور، دشمن را از تعقیب طرح‌های خطرناک ناامید می‌کند

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه ما مجبور هستیم که پیش برویم و نمی‌توانیم در نقطه ای متوقف شویم، گفت: توقف مثل سقوط است و مردم ایران این نکته را آموخته اند که باید سرزنده در هر جایی که نظام نیازمند مشارکت است حضور پیدا کنند.

سرلشکر سلامی: حضور پرشور، دشمن را از تعقیب طرح‌های خطرناک ناامید می‌کند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سرلشکر حسین سلامی پیش از ظهر امروز، سوم اسفندماه ۱۴۰۲ در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن اشاره به اینکه انتخابات نشان دهنده چند واقعیت مهم در کشور است، اظهار کرد: جامعه ما یک جامعه ای است که تمام ارکان و نهادهای اداره کشور در آن بر اساس ساختارهای مردم سالارانه است و انتخابات یک شاخص بسیار دقیق و واضحی از وجود مردم سالاری در جامعه ما است.

وی شرکت در انتخابات را بالفعل شدن نشاطی دانست که تا قبل از آن در جامعه بالقوه وجود داشت و گفت: حضور پرشور مردم باعث نا امیدی دشمن برای تعقیب طرح‌های خطرناکی می شود که ظرف سال‌های گذشته علیه ملت ما اعمال کرده و از این به بعد نیز قصد دارند که به آرزوهایشان برسند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حضور پرشور مردم در صحنه های فعالیت سیاسی مانند انتخابات و راهپیمایی ها را مهم برشمرد و افزود: این حضور مردم باعث می شود که همه دشمنان ما دوباره محاسباتشان را بازنگری کنند.

سلامی با اشاره به یکی از خصوصیات برجسته مردم ایران گفت: مردم ما یک خصوصیت بسیار زیبایی دارند که هر وقت احساس کنند پشت یک سیاست، دشمنان ما قرار دارند کاملا در مقابل آن یک آرایش جنگی واقعی به خود می گیرند که این موضوع در زمان‌های مختلف کاملا مشهود بوده است.

وی با بیان اینکه ما هر چه پیشرفت داشتیم که تراز و ارتفاع جهانی دارد در عصر تحریم اتفاق افتاده است، عنوان کرد: این یعنی در دوره تحریم توانسته ایم دستاوردهای بزرگ با شکوه و شگفت انگیزی را رقم بزنیم.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انتخابات را صرفا رای دادن به یک کاندیدا در نقطه ای از کشور ندانست و افزود: سطح تاثیر این انتخابات جهانی است وقتی این مشارکت ها تجمیع می‌شوند ایران نشان می‌دهد که همچنان سربلند و متکی بر آراء مردم راه خود را در میان این‌ همه سختی طی می‌کند.

سلامی در پایان با تاکید بر اینکه ما مجبور هستیم که پیش برویم و نمی‌توانیم در نقطه ای متوقف شویم، گفت: توقف مثل سقوط است و مردم ایران این نکته را آموخته اند که باید سرزنده در هر جایی که نظام نیازمند مشارکت است حضور پیدا کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها