کد خبر: 705113
تاریخ انتشار :

هلاکت ده‌ها فرمانده ارتش رژیم صهیونیستی از 7 اکتبر تاکنون

ارتش رژیم صهیونیستی امروز (پنج‌شنبه) اعلام کرد که از هفتم اکتبر تا کنون ده‌ها فرمانده ارشد این رژیم به هلاکت رسیده‌اند.

 هلاکت ده‌ها فرمانده ارتش رژیم صهیونیستی از 7 اکتبر تاکنون
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ایسنا، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی در این باره اعلام کرد که طی این بازه زمانی چهار فرمانده تیپ، ۶ معاون فرمانده تیپ، ۳۹ فرمانده دسته، ۱۳ فرمانده گروهان و ۲ افسر عملیات به هلاکت رسیده‌اند.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین اذعان کرد که هفت فرمانده در میان نیروهای ذخیره از هفتم اکتبر تا کنون به هلاکت رسیده‌اند و ارتش در تلاش برای پرکردن شکاف به وجود آمده در سطح فرماندهی است.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر عملیات منحصربه‌فردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه‌ای» ادعایی آن ارزیابی می‌کنند.

این عملیات باعث آغاز تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه شد و این تجاوزات از هفتم اکتبر تا ۲۴ نوامبر (سوم آذر) ادامه داشت و پس از وقفه یک‌هفته‌ای جمعه اول دسامبر بار دیگر ازسرگرفته شد.

طی این مدت و به‌رغم تمامی حملات وحشیانه و غیرانسانی علیه غیرنظامیان و به‌ویژه زنان و کودکان در نوار غزه، اما ارتش به‌اصطلاح افسانه‌ای رژیم صهیونیستی متحمل خسارات و ضربات بی‌سابقه‌ای شده است، تا جایی که خود صهیونیست‌ها ناگزیر به اعتراف به شکست در مقابل مقاومت فلسطین شده‌اند.

به‌رغم سانسور شدید نظامی، رسانه‌های عبری هر از چند گاهی گزارش‌هایی درباره میزان تلفات ارتش رژیم صهیونیستی منتشر می‌کنند که با آمار و ارقام رسمی مغایرت دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها