کد خبر: 706937
تاریخ انتشار :

تسلیت فرمانده کل ارتش به رییس دفتر سیاسی حماس

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش طی پیامی شهادت فرزندان و نوادگان اسماعیل هنیه رییس دفتر جنبش مقاومت اسلامی «حماس» در حمله جنایتکارانه رژیم صهیونیستی را تسلیت گفت.

تسلیت فرمانده کل ارتش به رییس دفتر سیاسی حماس
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ایسنا، متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَمَنْ أَوْفَیٰ بِعَهْدِهِ مِنَ اللَّهِ ۚ فَاسْتَبْشِرُوا بِبَیْعِکُمُ الَّذِی بَایَعْتُمْ بِهِ ۚ وَذَٰلِکَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظِیمُ.

برادر ارجمند آقای اسماعیل هنیه ، رئیس محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی - حماس

 سَلَامٌ عَلَیْکُمْ بِمَا صَبَرْتُمْ

بار دیگر عجز و درماندگی رژیم سفاک صهیونیستی در مواجهه و رویارویی مستقیم با رزمندگان جبهه مقاومت، نقاب از چهره پلید این دشمن بشریت برداشت.

ذلت و ننگ ابدی بر مدعیان حقوق بشر که با سکوت و حمایت های ناجوانمردانه خود، زمینه ساز خوی وحشی گری های این رژیم نامشروع شده اند.

شهادت فرزندان و نوادگان حضرتعالی موجب تالم خاطر اینجانب و رزمندگان جبهه حق در جغرافیای گسترده ایستادگی در برابر ظلم و ستم شد.

اینجانب ضمن ابراز همدردی عمیق با مبارزان جبهه مقاومت و مردم شجاع غزه و تسلیت فقدان آن عزیزان به جنابعالی، از پروردگار متعال برای شهدای عزیز، رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان، صبر جمیل و اجرجزیل مسئلت می‌نمایم.

بدون تردید و با اعتقاد راسخ به تحقق وعده حق تعالی، خون پاک فرزندان معصوم، کودکان و زنان بی پناه، سرداران و فرماندهان رشید به ثمر خواهد نشست و در آینده ای نزدیک شاهد نابودی رژیم کودک کش صهیونیست و پیروزی جبهه مقاومت و آزادی قدس شریف و سرزمین های اشغالی خواهیم بود.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرلشکر سید عبد الرحیم موسوی

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها