کد خبر: 639861
تاریخ انتشار :

فردا پنجره پرسپولیس باز ‍‌می‌شود

سرپرست باشگاه پرسپولیس وعده داده که پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه تا جمعه باز می شود اما آیا این وعده عملی می‌شود؟

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس در شرایطی محقق می شود که بدهی گابریل کالدرون، سرمربی اسبق سرخپوشان به صورت کامل به حسابش واریز شود و پس از آن، وکیل این مربی آرژانتینی به فیفا اعلام کند که همه پول وصول شده است.

باشگاه پرسپولیس برای پرداخت این پول دچار مشکلات مختلفی شد و بعد از اینکه در نوبت گذشته بخشی از این پول برگشت خورد، دوباره اقدام به پرداخت آن کرده و هنوز تا این لحظه همه پول به حساب کالدرون در سوییس ننشسته است.

مسئولان باشگاه پرسپولیس امیدوار هستند با توجه به روندی که طی کرده اند تا فردا از سوی وکیل سرمربی اسبق این تیم پیامی دریافت کنند که باعث شود پنجره باز شود اما به نظر می رسد باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه تا هفته آینده ادامه داشته باشد و در نهایت با توجه به تعطیلی شنبه و یکشنبه در اروپا تا دوشنبه این موضوع طول بکشد.

در هر صورت مجید صدری سرپرست سرخپوشان در جمع هواداران معترض مقابل وزارت ورزش و جوانان این وعده را داده که پنجره پرسپولیس به زودی باز می شود تا بلکه دو بازیکن تاجیکی که مدتهاست در ایران هستند اما نمی توانند برای تیم به میدان بروند را به صورت رسمی جذب کنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما