کد خبر: 680332
تاریخ انتشار :

کوسه‌ها آماده هجوم به بازار نقل و انتقالات

به زودی حداقل 22 بازیکن آماده جدایی و پیوستن به تیمی دیگر خواهند بود. کیلیان امباپه نیز با بند مهمش می‌تواند به این جمع اضافه شود.

کوسه‌ها آماده هجوم به بازار نقل و انتقالات
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، این روزها بیشترین تمرکز در بازار نقل و انتقالات روی بازیکنانی است که کمتر از یک ماه دیگر قراردادشان به اتمام می‌رسد و بازیکن آزاد خواهند شد، ولی شاید بهتر است تمرکز را ببریم روی بازیکنانی که یک سال بعد قراردادشان تمام می‌شود و همچنان انتقالشان می‌تواند با جابه‌جایی پول‌هایی قابل توجه همراه باشد. 

بازیکنانی که تا 6 ماه دیگر می‌توانند بدون مشکل با باشگاه‌های خواهان خود وارد مذاکره شوند، آنهایی که تا ژوئن 2024 قرارداد دارند و از اول ژانویه قانون به آنها اجازه مذاکره با باشگاه‌های دیگر را خواهد داد. اینجا صحبت از نام‌هایی چون هری کین، مارکوس رشفورد، عثمان دمبله، بالده، کوکه، کایل واکر، دکلان رایس، متئو کواچیچ و... در میان است. 

باشگاه‌ها در مورد این بازیکنان سه حق انتخاب دارند: تمدید قرارداد، فروش آنها برای رسیدن به حداقل سود، از دست دادنشان به عنوان بازیکن آزاد بدون یک یورو دریافتی. در مواجهه با این معضل، مدیران ورزشی باید با کوسه‌هایی که آماده حمله هستند، روبه‌رو شوند.

برای مثال رئال مادرید می‌خواهد از این موقعیت به خوبی استفاده کند و هری کین را با قیمتی بسیار کمتر از ارزش این مهاجم انگلیسی بخرد. دنیل ِلوی، رئیس تاتنهام، می‌داند که با آخرین فرصت برای به دست آوردن پول از فروش ستاره بزرگش روبه‌رو است.

وضعیت قرارداد کیلیان امباپه نیز هنوز کاملا مشخص نیست. نشریه اکیپ اخیرا فاش کرد که این بازیکن فرانسوی تا 31 جولای (50 روز دیگر) فرصت دارد تا قرارداد خود را تا سال 2025 به طور یک‌جانبه تمدید کند، اما اگر مهاجم فرانسوی تصمیم به انجام این کار ‌نگیرد، ستاره بزرگ وارد این لیست از بازیکنان می‌شود و می‌تواند برای آینده خود، در مدت زمانی کوتاه یعنی تا 6 ماه بعد، تصمیم‌گیری کند.

می‌توان دو "سوپر تیم" با بازیکنانی که قراردادشان در 30 ژوئن 2024 به پایان می‌رسد، تشکیل داد :

تیم اول با سیستم 3-3-4: داوید رایا (برنتفورد)، واکر (منچسترسیتی)، پائو تورس (ویارئال)، سالیبا (آرسنال)، بالده (بارسا)، کواچیچ (چلسی)، رایس (وستهم)، روبن نِوِس (وولوز)، دمبله (بارسا)، کین (تاتنهام) و رشفورد (منچستریونایتد)

تیم دوم با سیستم 2-4-4: لافونت (نانت)، پاوارد (بایرن)، باستونی (اینتر)، هرموسو (اتلتیکو)، لوکاس هرناندز (بایرن)، چالهان اوغلو (اینتر)، آمرابط (فیورنتینا)، مونت (چلسی)، کاراسکو (اتلتیکو)، نیکو ویلیامز (بیلبائو)، لوزانو (ناپولی)

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما