کد خبر: 680919
تاریخ انتشار :

خشم هلندی‌ها: سومی را از ما گرفتند! (عکس)

گل ووت وخهورست در دقایق پایانی دیدار هلند و ایتالیا که آفساید اعلام شد خشم هلندی‌ها را به دنبال داشت.

خشم هلندی‌ها: سومی را از ما گرفتند! (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، هلند و ایتالیا امروز در دیدار رده‌بندی لیگ ملت‌های اروپا به مصاف هم رفتند و در نهایت ایتالیایی‌ها موفق شدند با نتیجه 3-2 به پیروزی رسیده و مدال برنز را به دست بیاورند.

نیمه اول با برتری 2-0 ایتالیایی‌ها به پایان رسید. در نیمه دوم هلند با گل برخواین اختلاف را کم کرد اما کیه‌زا بار دیگر اختلاف را دو گله کرد تا بازی با نتیجه 3-1 دنبال شود. هلندی‌ها در 10 دقیقه پایانی دو بار توسط وخهورست و واینالدوم دروازه ایتالیا را باز کردند که می‌توانست کار را به وقت‌های اضافه بکشاند؛ اما گل وخهورست در دقیقه 82 آفساید اعلام شد. این تصمیم تیم داوری خشم هلندی‌ها را به دنبال داشت.

در نزدیکی محوطه جریمه ایتالیا واینالدوم با خطا سرنگون شد تا یک ضربه آزاد به سود هلند اعلام شود. کوپ‌ماینرز این ضربه را شلیک کرد و توپ او با برخورد به دیواره دفاعی ایتالیا منحرف شد. این توپ در نزدیکی دروازه به وخهورست رسید و او دروازه دوناروما را باز کرد.

درحالی‌که وخهورست توپ را از درون دروازه بیرون آورد و مشغول شادی بود مشخص شد که این گل آفساید تشخیص داده شده و مردود است. بررسی تصاویر آهسته نشان می‌داد زمانی که ضربه آزاد زده شده وخهورست در آفساید قرار ندارد. اما ضربه کم‌ارتفاع کوپ‌ماینرز در بین راه به واینالدوم برخورد می‌کند که مقابل دیوار دفاعی ایتالیا ایستاده است.

در این لحظه است که وخهورست از آخرین مدافع ایتالیایی عبور کرده و در آفساید قرار دارد. اگر ضربه کوپ‌ماینرز به بازیکنی ایتالیایی برخورد می‌کرد وخهورست در موقعیت آفساید قرار نداشت و گل او موردپذیرش قرار می‌گرفت اما برخورد توپ به یک هلندی او را در آفساید قرار داده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما