کد خبر: 681515
تاریخ انتشار :

شایعات: یکی شون خیلی خو به!

امروز تو بازار نقل و انتقالات چه خبره؟ کدوم باشگاه دنبال کدوم بازی کنه؟

شایعات:  یکی شون خیلی خو به!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، برای خیلی از فوتبال‌دوست‌ها این مقطع از فصل جذاب‌ترین روزهای سال است؛ روزهایی که باشگاه‌ها نه در داخل زمین که در بازار نقل و انتقالات با هم رقابت می‌کنند و در خیلی از موارد، سرنوشت فصل هم در همین روزها رقم می‌خورد؛ وقتی که باشگاه‌ها می‌توانند یک ستاره را از چنگ رقبا خارج کنند و همان بازیکن به برگ برنده آن‌ها در طول فصل تبدیل می‌شود. برای اینکه از آخرین شایعات بازار پر تب و تاب تابستانی فوتبال اروپا مطلع بشوید، ورزش سه را دنبال کنید:

 پوشش زنده خبری

04 تیر 1402 ساعت 10:20

به قول پیمان یوسفی رم قشنگ مثل گرگ افتاده تو گله لیدز و داره بازیکناشو می‌گیره. بعد از دیه‌گو یورنته، الان می‌خوان راسموس کریستنسن رو هم بردارن و با توجه به شرایط لیدز، قطعا دنبال بزخر کردن هم هستن دیگه. این رسم جوانمردی نیست آقای مورینیو.

04 تیر 1402 ساعت 10:13

منچسترسیتی هم انگار با یوشکو گواردیول توافق کرده و حالا باید بره تو کار راضی کردن لایپزیش که واسش باید حداقل 100 تا در نظر بگیره. اگه نهایی بشه باید منتظر تیترهای خلاقانه مطبوعات سراسر جهان از ترکیب گواردیول و گواردیولا باشیم به زودی. 

04 تیر 1402 ساعت 10:12

سلام به همگی؛ امروز فقط به یه کامنت ویژه جواب می‌دم.

سایلنت ویس: 12 روز تا کنکور. اسم منو (ریکوردد) بزار تو صفحه‌ شایعات فردا چون تنها دلخوشیه منه کنکوری همینه: (درضمن برا‌‌ قبولیم یه صلواتم بفرستین)

دوستان لطفا واسه این بچه انرژی مثبت بفرستین، ای‌شالله کنکورشو خوب بده

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    اخبار روز سایر رسانه ها

    پر بازدیدها