کد خبر: 682138
تاریخ انتشار :

وظیفه سنگین این بازیکن در غیاب امین اسماعیل نژاد

علی حاجی پور در غیاب امین اسماعیل نژاد وظیفه سنگینی را به دوش خواهد کشید.

وظیفه سنگین این بازیکن در غیاب امین اسماعیل نژاد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه امین اسماعیل‌نژاد نتوانست درخشش سال گذشته را در لیگ ملت‌ها تکرار کند اما باز هم یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان ایران در دو هفته ابتدایی مسابقات بود و در اکثر بازی‌ها امتیازآورترین بازیکن تیم ملی به شمار می‌آمد. 

با این حال امین در هفته سوم لیگ ملت‌ها تیم ملی والیبال ایران را همراهی نخواهد کرد. روز گذشته اعلام شد که او و آرمان صالحی و محمدطاهر وادی به شکل قطعی ریجکت شده‌اند و نمی‌توانند تیم بهروز عطایی را در سفر به آمریکا همراهی کنند. 

با توجه به غیبت امین اسماعیل‌نژاد قطعا جایگزین او وظیفه بسیار سنگینی را به دوش خواهد کشید. بازیکن دهه هشتادی تیم ملی که در دو هفته ابتدایی نیز هر گاه که به زمین آمد عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشت و نشان داد که می‌توان بیشتر از این ها به او اعتماد کرد. حاجی‌پور در تمرینات تیم ملی نیز با انگیزه خاصی به میدان می‌رود و باید دید در غیاب اسماعیل‌نژاد چگونه عمل خواهد کرد. 

البته هنوز مشخص نیست که تیم ملی فقط با علی حاجی پور به عنوان تنها پشت خط زن پا به هفته سوم می‌گذارد یا بردیا سعادت نیز به اردو اضافه خواهد شد. به هر حال باید منتظر ماند و دید که بهروز عطایی چه تصمیم در این زمینه اتخاذ خواهد کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها