کد خبر: 682324
تاریخ انتشار :

حرف‌های مهم وکیل بیرانوند درباره فسخ با پرسپولیس

این تنها گفت‌وگوی مصطفی سلیمانی، وکیل علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان شماره یک تیم ملی و باشگاه پرسپولیس است که امروز قراردادش را با سرخ‌ها فسخ کرده است.

حرف‌های مهم وکیل بیرانوند درباره فسخ با پرسپولیس
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، سلیمانی در مصاحبه‌ای که با خبرنگار ورزش سه انجام می‌دهد، درباره علت تصمیم‌ غیرمنتظره علیرضا بیرانوند توضیح کامل را می‌دهد. جالب اینکه او عقیده دارد فسخ کردن باشگاه پرسپولیس از سوی موکلش کاملا قانونی و به واسطه خلف وعده‌های باشگاه سابق علیرضا بوده است.

سلیمانی همچنین پیشنهاد استقلال به گلر شماره یک تیم ملی را تایید می‌کند. خواندن صحبت‌های سلیمانی تا حد زیادی شرایط فی ما بین پرسپولیس و بیرو را روشن می‌کند. ظاهرا دلخوری بزرگ جایی اتفاق افتاده که مدیرعامل باشگاه، نام دروازه‌بان دیگری را به عنوان گزینه ایده‌آل پرسپولیس مطرح‌ کرده است.

این صحبت‌ها را بخوانید:

* در قانونی بودن فسخ قرارداد هیچ شکی نیست 

یک اینکه ما دو نوتیس دادیم، بر اساس مقررات تعیین وضعیت خودمان و فیفا. ما می‌توانستیم یک اخطار بدهیم اما برای نشان دادن حسن نیت، دو نوتیس دادیم. چند روز هم صبر کردیم، اما باشگاه مبالغی را که باید پرداخت می‌کرد، پرداخت نکرد و ما به صورت کاملا قانونی قرارداد را فسخ کردیم و در قانونی‌ بودن این فسخ شکی نیست. اینکه می‌گویند نمی‌شود و این‌ها، بعدا مشخص می‌شود و در قانون هم برود مشخص خواهد شد. اگر کسی برای فرار از مسئولیت حرفی بزند، بحثش متفاوت است.

* به علیرضا بی‌احترامی کرده و با دیگران قیاسش کردند

دوم اینکه آقای بیرانوند به باشگاه پرسپولیس احترام گذاشت، اما از سوی برخی افراد احترام ندید و واقعیت بی‌احترامی هم کردند و با یک‌سری بازیکنان قیاسش کردند و حق و حقوقش را ندادند. اگر باشگاه پرسپولیس احترام می‌گذاشت، چرا بعد از دو نوتیس حق و حقوقش را واریز نکرد؟ احترام باید عملی باشد. بازیکنی که در تیم قهرمان بوده و این‌همه زحمت کشیده، چرا باید به او بی‌احترامی شود؟ مبلغش که بسیار پایین است و من کاری به این موضوع ندارم.

* بیرانوند نباید برای رفع مشکلاتش وام بگیرد

ما در جلسه با آقای درویش بودیم و این مسائل را گفتیم. آقای بیرانوند که نباید برای رفع مشکلاتش وام بگیرد، چون باشگاه پرسپولیس به تعهداتش عمل نکرد و اگر عمل می‌کرد که دروازه‌بان تیم‌ملی چنین کاری نمی‌کرد.

* اسم دروازه‌بان دیگری را آوردند و گفتند باید او را می‌گرفتیم!

در جلسه آنها اسم دروازه‌بان دیگری آوردند که اصلا گفتند ما باید از روز اول فلانی را می‌گرفتیم و ایشان را نمی‌گرفتیم و این صحبت‌ها انجام شد. با احترام به همه، شرایط و موقعیت بیرانوند در فوتبال ایران کاملا مشخص است. ببینید که بیرانوند چقدر از جام جهانی درآمد آورد برای پرسپولیس، او برای جدایی از پرسپولیس رقم رضایتنامه را پرداخت کرد و الان هم درخواست غیرمنطقی ندارد.

* قصد بازارگرمی نداریم اما پیشنهاد استقلال صحت دارد

واقعیت این است که علیرضا از استقلال پیشنهاد دارد و من در این حد می‌توانم در این مورد صحبت کنم و باید ببینیم که چه خواهد شد. ما قصد بازارگرمی نداریم و همه شرایط علیرضا بیرانوند را می‌دانند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها