کد خبر: 682725
تاریخ انتشار :

والیبال ایران فقط همین صحنه تلخ را کم داشت! (عکس)

تلخ ترین اتفاق لیگ ملت‌های والیبال برای ایران و بازیکن جوانش رقم خورد.

والیبال ایران فقط همین صحنه تلخ را کم داشت! (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، والیبال ایران سخت‌ترین روزهای خود را طی سالیان اخیر تجربه می‌کند. شاگردان بهروز عطایی تقریبا بعد از پایان هفته دوم از صعود ناامید شده بودند و شکست مقابل فرانسه در آمریکا مهر تاییدی بر ناکامی والیبال ایران در راه صعود به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها ٢٠٢٣ بود.

شرایط برای ایران تا پایان هفته دوم به اندازه‌ای سخت و کابوس‌وار بود که مشکلات مربوط به ویزای آمریکا شرایط را عجیب‌تر هم کرد. غیبت بازیکنانی مثل امین اسماعیل‌نژاد، محمدطاهر وادی و آرمان صالحی باعث شد که تیم ملی تقریبا با ترکیبی دگرگون شده راهی هفته سوم مسابقات شود.

با غیبت اسماعیل‌نژاد قابل پیش بینی بود که با وجود اضافه شدن بردیا سعادت، علی حاجی‌پور گزینه اول کادر فنی در هفته سوم برای پست پشت خط زن باشد و در دو بازی اول نیز این موضوع را مشاهده کردیم.

در مسابقه بامداد امروز مقابل آرژانتین نیز مطابق انتظار علی حاجی‌پور از ابتدا در زمین قرار گرفت و اتفاقا تا زمانی که در میدان حاضر بود عملکرد فوق‌العاده‌ای را از خود به نمایش گذاشت و یکی از بهترین‌های ایران بود تا اینکه یک بدشانسی بزرگ و تلخ به سراغ او آمد.

در ست سوم بازی جواد کریمی پاس را به مورد اعتمادترین بازیکن خود در این مسابقه یعنی علی حاجی‌پور ارسال کرد و او هم قصد داشت با پرشی بلند ایران را صاحب امتیاز کند. با این حال جوان دهه هشتادی والیبال ایران هنگام فرود به زمین با یک مصدومیت شدید که به نظر می‌رسید از ناحیه زانو بود، مواجه شد.

حاجی‌پور بعد از این آسیب دیدگی به شدت احساس درد می‌کرد و نتوانست به بازی ادامه دهد. او چند دقیقه‌ای روی زمین بود و پزشک تیم هم مشغول مداوایش شد و در ادامه نیز به شکل تلخی با برانکارد از زمین خارج شد و بردیا سعادت جای او را گرفت.

بعد از بیرون آمدن از زمین علی حاجی‌پور روی یک ویلچر نشست تا پزشک تیم به درمان او ادامه دهد و اشک‌های ستاره جوان تیم ملی در این وضعیت صحنه تلخ و ناراحت کننده‌ای را رقم زد. تلخ‌ترین اتفاق لیگ ملت‌های ٢٠٢٣ تا اینجا...

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها