کد خبر: 682894
تاریخ انتشار :

طارمی نقش اصلی میلان برای انقلاب پس مال دینی!

فوق ستاره ایرانی پورتو یکی از برنامه های سران میلان برای تقویت تیم پس از جدایی مالدینی است.

طارمی نقش اصلی میلان برای انقلاب پس مال دینی!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، پرونده انتقال مهدی طارمی به باشگاه میلان جدی‌تر از هر زمان دیگری روی میز مدیران این باشگاه قرار دارد و هر روز اخبار جدیدی از این انتقال به گوش می‌رسد.

میلانی‌ها نخستین تمرین خود برای فصل جدید را در حالی برگزار می‌کنند که پائولو مالدینی، اسطوره روسونری دیگر جایی در ساختار مدیریتی این باشگاه ندارد و استفانو پیولی به سان باشگاه های انگلیسی، از هیبت یک HEAD COACH خارج شده و در شمایل یک MANAGER میلان را هدایت خواهد کرد.

زوج فورلانی - مونکادا در حال تکمیل اسکواد ناقص میلان برای فصل آینده هستند و کوریره دلا سرا، رسانه معروف ایتالیایی تاکید می‌کند که روسونری علاوه بر پیدا کردن جایگزین برای تونالی و همچنین یک جانشین موقت برای اسماعیل بن‌ناصر مصدوم، برنامه ویژه‌ای برای تقویت خط حمله خود دارد.

جایی که آنها باید یک مهاجم آماده را برای دوران پس از 37 سالگی اولیویه ژیرو مدنظر قرار داده تا به نوعی غیبت زلاتان در لیست هم دیگر مشهود نباشد.

طبق ادعای کوریره دلا سرا، مهدی طارمی، ستاره ایرانی تیم پورتو، گزینه جدی مدیران میلان است که با توجه به قیمت بالای آلوارو موراتا، اولویت اصلی برای بازی در سن‌سیرو است.

به خصوص که پس از جدایی تونالی و ایبرا، حالا بازیابی شخصیت و روحیه رهبری و قهرمانی در تیم میلان از اهمیت بالایی برخوردار شده و آنها باید هرچه سریع‌تر به فکر پرکردن جای خالی این بازیکنان باشند.

همچنین این رسانه از اسکاماکا، مهاجم تیم وستهام نیز به عنوان یک گزینه بالقوه برای حضور در میلان نام برده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما