کد خبر: 683300
تاریخ انتشار :

دعوا علنی شد: بایرن از مانه انتظار بیشتری دارد

توماس توخل، سرمربی بایرن مونیخ، برای اولین بار بعد از پایان فصل گذشته در یک نشست خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

دعوا علنی شد: بایرن از مانه انتظار بیشتری دارد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، 49 روز بعد از آخرین بازی بایرن مونیخ در بوندس‌لیگا که با پیروزی مقابل کلن به قهرمانی این تیم منجر شد توماس توخل و شاگردانش امروز اردوی تابستانی‌شان را رسما آغاز کردند.

توماس توخل به همین مناسبت در یک نشست خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران درباره مسائل مهم این روزهای بایرن مثل احتمال جذب هری کین و وضعیت سلامت مانوئل نویر، شرایط سادیو مانه و دیگر مسائل پاسخ داد.

گزارشگرآخرین شرایط مانوئل نویر

با توجه به اینکه مصدومیت مانوئل سخت و جدی است باید صبور باشیم. او در تور آسیایی با ما نخواهد بود و بعد از این سفر به تیم می‌پیوندد. او به زمان نیاز دارد تا به سلامت کامل برسد. ولی مانوئل سخت بی‌تاب بازی کردن است و می‌خواهد خودش را هر چه سریع‌تر به شرایط ایده‌آل برساند. برنامه ما این است که از ماه آگوست او را به تدریج وارد فاز تمرینی تیم کنیم.

گزارشگربایرن می‌خواهد یان زومر را بفروشد؟

تغییر در پست دروازه‌بانی برای ما منطقی نیست چرا که در حال حاضر نمی‌توانیم با قاطعیت درباره شرایط مانوئل نویر نظر بدهیم. فعلا در مورد پست دروازه‌بانی هیچ تغییری نخواهیم داشت و صبر می‌کنیم تا ببینیم شرایط چگونه پیش می‌رود.

گزارشگرسادیو مانه از بایرن جدا می‌شود؟

واقعیت این است که او فصل گذشته در حد انتظارات نبود. او با کومان و گنابری رقابتی سخت دارد و می‌دانم که فصل گذشته به او خیلی سخت گذشته است. من و سادیو خیلی صریح و صادقانه با هم صحبت می‌کنیم. او هنوز بازیکن ما است و ما از او انتظار داریم. ولی فیکس شدن برای سادیو آسان نخواهد بود.

گزارشگرفکر می‌کنی هری کین بازیکن بایرن مونیخ می‌شود؟

این سوال خیلی جذابی است ولی من باید جوابی بدهم که تکراری است و حوصله‌تان را سر می‌برد. ببینید، این بازیکن با یک باشگاه دیگر قرارداد دارد و من نمی‌توانم درباره‌اش صحبت کنم. ولی ما به دنبال یک بازیکن شماره 9 هستیم. بایرن فصل آینده تنها در صورتی می‌تواند در همه جبهه‌ها بجنگد و مدعی باشد که خواسته‌هایی که دارد برآورده شود.

گزارشگرگورتزکا از شرایطش ناراضی است و می‌خواهد بایرن را ترک کند؟

لئون در پایان فصل گذشته از شرایط ناراضی بود. گورتزکا در بایرن بازیکن بزرگی است و به همین خاطر ما از او خیلی انتظار داریم. جا برای بهتر شدن هست و وظیفه ما این است که به لئون کمک کنیم. ولی من شخصا تا این لحظه از گورتزکا نشنیده‌ام که برنامه‌ دیگری داشته باشد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما