کد خبر: 684951
تاریخ انتشار :

در انتظار پرستاره‌ترین مسابقه تاریخ لیگ برتر!

تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و تراکتور تبریز در نخستین هفته از رقابت‌های لیگ بیست و سوم به مصاف یکدیگر می‌کند.

در انتظار پرستاره‌ترین مسابقه تاریخ لیگ برتر!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، بیست و سومین دوره مسابقات لیگ برتر از دیشب با برگزاری پنج مسابقه آغاز شد اما در مهم‌ترین بازی هفته، امشب شب در اصفهان، سپاهان، نایب‌قهرمان فصل گذشته، به مصاف تراکتور تبریز خواهد رفت.

دیداری که بی‌تردید جذاب‌ترین قرعه ممکن برای هفته اول مسابقات بود. سپاهان پس از از دست دادن قهرمانی در هفته‌های پایانی که بسیاری نقطه عطف آن را توقف در یادگار می‌دانند، حالا در شرایطی میزبان تیم قدرتمند و پرستاره تراکتور است که با تقویت اسکواد خود در پنجره تابستانی، یک ترکیب پرمهره راهی لیگ کرده و هواداران این تیم به موفقیت آن امیدوارند.

جذب بازیکنانی چون کاوه رضایی، رضا اسدی، رضا شکاری و عیسی آل‌کثیر در کنار نفراتی چون مغانلو، رضاییان، نیازمند، نورافکن (در این بازی غایب است)، احمدزاده، کریمی، دانشگر و سایر نفرات، یکی از اسمی‌ترین ترکیب‌های لیگ را در اختیار مورایس قرار داده تا این سرمربی پرتغالی دست بازی برای اتخاذ انواع مختلف تاکتیک‌ها داشته باشد.

در سمت دیگر، تراکتور با سنگ تمام زنوزی برای پاکو خمس، پس از پشت سر گذاشتن یک نقل و انتقالات رویایی و آماده‌سازی ایده‌آل، با کلکسیونی از ستاره پای به نقش‌جهان می‌گذارد و امیدوارند در شروع فصل جدید، دستاوردی هم‌سطح با لجستیک خارج از زمین داشته باشند.

آلوارو خیمنز، امیرحسین حسین‌زاده، حسین پورحمیدی، سیامک نعمتی، شجاع خلیل‌زاده، عارف آقاسی، محمد نادری، مهدی حسینی، مهدی شیری و سعید آقایی، نفرات شاخصی هستند که با اضافه شدن به بازیکنانی چون ریکاردو آلوز، گوستاوو واگنین، صفا هادی، آقاجان‌پور، قنبری و باقی نفرات، پرشورهای تبریزی را مجهز به یکی از بهترین ترکیب‌های لیگ کرده‌اند.

در این بین، تقابل اندیشه‌های تاکتیکی دو سرمربی مشهور خارجی شاغل در فوتبال ایران هم از جذابیت‌های این مسابقه است که در کنار تنش‌های رسانه‌ای هفته گذشته دو تیم، می‌تواند نقش‌جهان را در لحظه برگزاری این مسابقه به نقطه جوش برساند.

گفتنی است این مسابقه از ساعت 19:00 پنج‌شنبه شب در ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان آغاز خواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها