کد خبر: 685302
تاریخ انتشار :

عابدزاده و رئال مورسیا منتفی است

به نظر می‌رسد ملی پوش ایرانی و باشگاه اسپانیایی خواهان او به توافق نرسیده‌اند و باید منتظر اتفاقات تازه‌تری باشیم.

عابدزاده و رئال مورسیا منتفی است
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه" امیر عابدزاده، دروازه‌بان ملی پوش ایرانی حاضر در فوتبال اسپانیا، بعد از جدایی از پونفرادنیا هنوز با تیم جدیدی به طور رسمی قرارداد نبسته است.

از حدود دو هفته قبل اما اخباری در ارتباط با علاقه‌مندی تیم رئال مورسیا به این دروازه‌بان 30 ساله و ملی پوش ایرانی به گوش می‌رسید. رئال مورسیا که هجده دوره حضور در لالیگا را تجربه کرده و با 8 قهرمانی پرافتخارترین تیم سگوندا ویژن (لیگ سطح 2 اسپانیا) است دراین فصل در پریمرا دیویسیون یا سطح 3 مسابقات لیگ اسپانیا حضور دارد.

آنها به دنبال بستن تیمی‌اند که بتوانند در این فصل به رده بالاتر صعود کنند، اما اخبار حاکی است که امیر عابدزاده با این تیم به توافق نرسیده است. یک رسانه اسپانیایی که اخبار مربوط به رئال مورسیا را پیگیری می کند نوشت که مدیر ورزشی این باشگاه در حال حاضر مشغول مذاکره برای جذب بازیکنان جدید برای بستن تیمی قدرتمند برای فصل آینده است. با این حال پست دروازه‌بانی هنوز برای این تیم حل نشده است، جایی که مذاکرات با امیرعابدزاده ناموفق بوده است. حالا این باشگاه به دنبال گزینه‌های تازه‌تری برای دروازه‌بانی می‌گردد. 

با این وصف باید گفت که رئال مورسیا و امیرعابدزاده فعلا منتفی است و به نوعی ماجرای آینده این دروازه‌بان ملی پوش دست‌کم در ظاهر مبهم به نظر می‌رسد. عابدزاده یکی از چند ستاره ایرانی است که در حال حاضر هنوز با تیمی برای فصل بعد قرارداد نبسته است. سامان قدوس نیز دیگر ملی پوش ایرانی است که بعد از جدایی از برنتفورد هنوز بدون تیم است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها