کد خبر: 685347
تاریخ انتشار :

حرکت عجیب مورینیو در بازی دوستانه رم

با تصمیم مورینیو، دیروز رم بازی دوستانه برابر پارتیزانی را 10 نفره به اتمام رساند که در نوع خود حرکتی جالب بود.

 حرکت عجیب مورینیو در بازی دوستانه رم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، دیروز رم پیش فصل خود را با برتری 2-1 برابر پارتیزانی تیرانا به لطف گل‌های الشعراوی و بلوتی به پایان رساند.

اما چیزی که توجهات را در این بازی به خود جلب کرد این بود که مورینیو در دقیقه 79 تعویض‌های خود را تمام کرد و در این لحظه او تصمیم گرفت که حسام عوار را از زمین خارج کند و هیچ کس دیگری به جای او به زمین نرفت. این بازیکن الجزایری حیرت زده بود و در کمال تعجب همگان، رم بازی را با 10 بازیکن به پایان رساند، در حالی که آنها می‌توانستند با 11 نفر این بازی را تمام کنند.

طبق گزارش کوریره دلو اسپورت، دو دلیل وجود داشت که باعث شد مورینیو این تصمیم را بگیرد. اولی وضعیت فیزیکی بازیکن الجزایری بود. این بازیکن که 25 سال سن دارد، فصل گذشته با لیون چهار مصدومیت داشت که باعث شد در مجموع بازی‌های زیادی را از دست بدهد. ایده مربی پرتغالی این بود که در مواجهه با تداوم خشونت بازیکنان تیم آلبانیایی، از مصدومیت احتمالی هافبک خود جلوگیری کند.

دلیل دوم هم این بود که مورینیو احتمالا می‌خواست این بازی دوستانه متعادل باشد. حریف 10 نفره شده بود (به دلیل اشتباه فنی مربی حریف) و مورینیو هم حرکتی در نوع خود جوانمردانه انجام داد.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها