کد خبر: 685395
تاریخ انتشار :

حسرت لیورپول: خرید 7 هزار میلیاردی به چلسی رسید

چلسی اعلام کرد مویزس کایسادو هافبک برایتون را با قراردادی رسمی به ارزش 135 میلیون یورو به خدمت گرفته است.

حسرت لیورپول: خرید 7 هزار میلیاردی به چلسی رسید
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، مویزس کایسادو، ستاره خط میانی برایتون، که انتقالش به چلسی یا لیورپول به یکی از جنجالی‌ترین نقل و انتقالات تابستانی تبدیل شده بود امروز رسما با امضای قراردادی 135 میلیون یورویی به چلسی پیوست.

چلسی ابتدا با کایسدو به توافق شخصی رسیده بود اما لیورپول در تلاش برای هایجک او با برایتون مذاکره کرد و رضایت باشگاه را با پیشنهادی 128 میلیون یورویی به دست آورد اما کایسدو به لیورپولی‌ها اطلاع داد که ترجیح می‌دهد راهی چلسی شود.

آخرین پیشنهاد چلسی دیشب به برایتون رسید و بعد از موافقت این باشگاه کایسدو امروز با حضور در دفتر چلسی قراردادش را امضا کرد.

این هافبک اکوادوری بعد از امضای قراردادش با چلسی گفت: "وقتی چلسی با من تماس گرفت نیازی به فکر کردن نداشتم. برایم مثل روز روشن بود که دوست دارم بازیکن این تیم بشوم. پوشیدن پیراهن آبی چلسی برای من رویایی است که به واقعیت تبدیل شد و بی‌صبرانه منتظرم که با تیم آشنا شده و برای چلسی بازی کنم".

کایسدو در ادامه گفت: "بچه که بودم ماکه‌له‌له و کانته الگوهای من بودند. از همان موقع هوادار چلسی بودم و بازی‌هایش را نگاه می‌کردم. از اینکه اینجا هستم خیلی خوشحالم. من امیدوار نیستم بلکه مطمئنم در این باشگاه بی‌نظیر جام‌های زیادی خواهیم برد و چلسی را به جایگاهی برمی‌گردانیم که شایستگی‌اش را دارد"

رسانه‌های انگلیسی می‌گویند این قرارداد به صورت 115 میلیون یورو بعلاوه 20 میلیون یورو پاداش تنظیم شده است. این پاداش‌ها بستگی به تعداد بازی‌های کایسدو در چلسی خواهد داشت.

در قرارداد برایتون با چلسی بندی گنجانده شده که در صورت فروش کایسدو به باشگاهی ثالث درصدی از قرارداد آتی او به برایتون تعلق خواهد گرفت.

ارزش 135 میلیون یورویی قرارداد کایسدو به این معنی است که چلسی امسال برای دومین بار رکورد نقل و انتقالات انگلیس را شکسته است. آبی‌های لندن در ماه ژانویه با خرید انزو فرناندز این رکورد را شکستند و حالا بار دیگر رکورد خودشان را با خرید مویزس کایسدو ارتقا دادند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما