کد خبر: 685501
تاریخ انتشار :

حمله تند پرسپولیس به هوادار متمول با برچسب مشکوک!

بیانیه تند و تیز پرسپولیس علیه الکس هادی، طرفدار ثروتمندی که مدعی حمایت مالی از این باشگاه است.

حمله تند پرسپولیس به هوادار متمول با برچسب مشکوک!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، الکس هادی‌تقی به سرعت در بین هواداران پرسپولیس جای خود را باز کرد و با قدرت مالی خود در اروپا و آمریکای شمالی، خیلی زود بارقه امید را در مورد آینده این باشگاه نزد هواداران سرخپوش روشن کرد، اما رابطه او با مدیران پرسپولیس به شدت تیره و تار شد.

در حالی که گفته می‌شد او برای خرید یک مهاجم ابراز آمادگی کرده، ناگهان ساعاتی پیش مدعی شد که رضا درویش به او گفته به جای جذب مهاجم، 175 هزار دلار از بدهی این باشگاه به لئاندرو پریرا را پرداخت کند.

باشگاه پرسپولیس الکس هادی را «فردی مشکوک» معرفی کرده که این عبارت در توصیف هواداری که با درویش مکالمه تلفنی هم داشته، جالب به نظر می‌رسید.

این بیانیه مهم و شبانه باشگاه پرسپولیس را از دست ندهید:

یک روز خریدار است، یک روز حامی، اما...

چند صباحی است فردی که خود را هوادار پرسپولیس و دارای تمکن مالی معرفی می‌کند از طریق عوامل رسانه‌ای که در اختیار دارد در حال ایجاد مشکلات عدیده برای پرسپولیس است. او یک روز خود را خریدار پرسپولیس معرفی می‌کند و روز دیگر مدعی می‌شود به دنبال انجام هزینه‌های آن‌چنانی است. او مشخصا مسائلی را مطرح می‌کند که می‌داند امکان انجام آن‌ها وجود ندارد. خرید پرسپولیس خارج از هر روال و قاعده‌ای از جمله همین موارد بوده ‌است. امیدواریم هواداران و افکار عمومی در پایان این مطلب متوجه اصل قضایا بشوند.

این فرد به دنبال لطمه به پرسپولیس است

بررسی‌ها و قرائن امر نشان می‌دهد این فرد با هزینه کردن در شبکه‌های مجازی به دنبال مطرح ساختن و تبلیغ خود در وهله نخست و احتمالا ایجاد مشکل و مانع بر سر راه پرسپولیس در مرحله بعدی است. در واقع اگر قرار بود هواداران دیگر تیم‌ها به پرسپولیس لطمه بزنند یکی از راهکارها قرار گرفتن در مسیری بود که فرد مزبور در حال عبور از آن است. حداقل نتیجه اقدامات او و همراهان وی تا این لحظه، غیر از این نبوده است.

حامیان مالی واقعی ما گمنام هستند

پرسپولیس همواره هواداران وفاداری دارد که به دنبال کمک به پرسپولیس هستند و تمام سعی خود را برای گمنام ماندن می‌کنند، هرچند حداقل در دوره اخیر اصرار در باشگاه این است که کمک‌های هواداری هم در چارچوب‌های مالی قانونی و شفاف انجام شود. از جمله اثرات اقدامات این فرد، آگاهانه یا ناآگاهانه، اختلال در همین روند بوده ‌است.

پرداخت به لوکادیا؟ این ادعای کذب است!

وی در همین مورد اخیر مدعی شد باشگاه از وی برای پرداخت بدهی به لوکادیا کمک خواسته است. همین‌جا ادعای کذب‌ این فرد هویدا می‌شود که ادعای وی را به شدت تکذیب می‌کنیم. پرسپولیس نه تنها هیچ بدهی‌ای به لوکادیا ندارد بلکه از وی طلبکار است و از او به فیفا شکایت برده‌ است. حالا باید منتظر باشیم ببینیم همین ادعای آقای هوادارنما و همراهان رسانه‌ای او علیه پرسپولیس، دستاویز قرار می‌گیرد یا نه؟

می‌خواهد برای پرسپولیس هجمه درست کند

از سوی دیگر در فضایی که همه به دنبال اتهام‌زنی به پرسپولیس و نشر اکاذیب هستند تا حمایت مالی هواداران را از پرسپولیس قطع کنند و از سوی دیگر بحث سقف بودجه دستمزد بازیکنان و مربیان مطرح است به این مسئله فکر کنید که این فرد و‌ عوامل رسانه‌ای او با چه هدفی به طور مرتب کمک یک و نیم میلیون دلاری برای خرید فقط یک بازیکن را مطرح می‌کنند؟ غیر از این است که می‌خواهند برای پرسپولیس هجمه ایجاد کنند؟

به این فرد مشکوک بودیم، برادری‌اش را ثابت نکرد

و اما هواداران بدانند با وجودی که از ابتدا به این فرد مشکوک بودیم برای اینکه بعدها مطرح نشود، فرصتی برای پرسپولیس وجود داشته است و ما جلوی آن را گرفته‌ایم و گفت‌وگوی تلفنی داشتیم. با توجه به این‌که سوءاستفاده از پرسپولیس تحت چنین عناوینی مسبوق به سابقه است و نیت افراد نیز در جریان امور مشخص می‌شود، پیشنهاد دادیم برای این که صحت ادعای و به‌قولی برادری خود را ثابت کند یکی از پرداخت‌های خارجی پرسپولیس که مبلغ چندانی نبود را پرداخت کند اما همین خواسته باعث شد به بهانه‌های مختلف اقدامی انجام ندهد. وی همچنین مدعی بود بازیکنان خوبی را می‌شناسد و از او خواستیم آن‌ها را به باشگاه معرفی کند که باز هم خبری نشد.

کوچک‌ترین خواسته ما را اجابت نکرد، مشکل هم ساخت

این فرد حتی کوچک‌ترین خواسته‌ای را اجابت نکرده و هیچ پالس مثبتی که نشان بدهد در گفتار او صداقت و در نیت او خیری برای پرسپولیس وجود دارد، مشاهده نشده است، مضاف بر اینکه تا اینجا مشکلات زیادی را به وجود آورده است که فقط بخشی از آن را بیان کردیم. این فرد همچنین بدون اینکه کوچک‌ترین کاری برای پرسپولیس انجام بدهد، با احساسات هواداران بازی و از نام پرسپولیس بهره‌برداری می‌کند و هر روز هم در رسانه‌ها حضور دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما