کد خبر: 685669
تاریخ انتشار :

برمَلاسازی نقشه 13 یار او شن برای کلاهبرداری بزرگ از قهرمان!

دوازده مرد نخبه به علاوه یک نابغه، بر ملا ساختن نقشه اصفهانی‌ها برای سرقت بزرگ جام از دستان مس سون گون قهرمان!

برمَلاسازی نقشه 13 یار او شن برای کلاهبرداری بزرگ از قهرمان!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه" موفقیت قواعد خاص خودش را دارد و برای پیروزی باید راه‌های اسرار آمیز و طاقت‌فرسایی را پیومد. گاهی باید در نبرد‌ها و میدان‌های جنگ با کُشت‌‌وکُشتار بتازید و یا باید رابین‌هود باشید تا همچون راهزن‌ها در جنگ شروود اشراف‌زاده‌ها را غارت کنید. حالت‌های دیگری هم پیش روی شماست، به فیلم اوشن‌ها نگاه کنید و راه‌های سرقت را بیاموزید . نقشه‌ها و کلاهبرداری‌ها را...

ماجرا از این قرار است که گیتی‌پسند از چیرگی مس‌سونگون و سایه‌ بزرگ آن‌ها بَر روی لیگ‌برتر وامانده‌اند و احساس می‌کنند بزرگی و شهرت خود را در فوتسال از دست داده‌اند. دو فصل پیش محمد کشاورز وارد گروه مخوف آن‌ها شد و سپس اصفهانی را از عقده چهارساله‌اش رهایی بخشید و از زیر سایه آذربایجانی‌ها بیرون آورد و آن‌ها را قهرمان لیگ کرد.

قهرمانی سال ۱۴۰۰ با اقتدار به ارمغان آمد. با کیش‌ومات کردن حریفان و بازگشایی ۱۲۹ باره دروازه‌ها، ۴۱ گل بیش از رقیب دیرینه و چهار امتیاز بالاتر از آن‌ها. با عدد ۶۴ پس از چهار سال به امپراتوری دراز مدت مس‌سونگون پایان داد و تاج‌وتخت را به تسخیر خود درآوردند و پایین کشیدن سیطره نارنجی را از برج عاج به خودی برای بزرگی جایگاه آن‌ها کافی بود.

اما یک سال سپری شده و اصفهانی‌ها به جایی بازگشته‌اند که پیش از ۱۴۰۰ به آن منگنه شده بودند، به رتبه دوم و پشت‌سر مس‌ سونگون.

حالا برخی چهره‌ها از این گروه رفته‌اند و ۱۳ یار اوشن دچار دسخوش تغییرات شده. اگر لیگ را مکانی به عنوان دژی تسخیرناپذیر و غیرقابل نفوذ به طرفداران معرفی کنیم، جایگاهی که می‌تواند یک بانک، موزه و حتی یک سرزمین باشد. در مرحله بعد ما با چند نخبه آشنا می‌شویم که محفلی تشکیل داده‌اند و هدفشان نفوذ به این مکان است که روزگاری برای آن‌ها بوده. سومین مرحله به توصیف استحکامات و امکانات امنیتی و دفاعی محل مورد نظر می‌پردازیم، که توسط مردان حرفه‌ای مس‌ سونگون محافظت می‌شود و دست به سلاح ایستاده‌اند و عبور از آن‌ها غیرممکن بوده است. در آخر نیز توسط مربی تیم و سردسته گروه یک فکر بِکر و نبوغ آمیز برای شکستن کدها و رمزها، طرح می‌شود و به هر یک از اعضای تیم وظیفه‌ای محول می‌گردد. بدین ترتیب هرکس می‌داند که چه باید بکند و چگونه آن را انجام دهد.

سرانجام وظیفه شماست که خودتان کم‌کم پی به اجزای حساب شده این نقشه ببرید و از این ماجرا سَرَک بکشید و ما کمکتان می‌کنیم تا با وظایف برخی از چهره‌های پُرنبوغ این کلاهبرداری آشنا شوید!

محمد کشاورز

ما نمی‌دانیم او در ذهنش چه منابعی دارد، اما هر چه که در سرش می‌گذرد نامحدود است. او تاکتیک‌ها و نقشه‌ها را برای افراد تیم ترسیم کرده و به آن‌ها گوشزد می‌کند. نابغه باید تله‌ها را ارزیابی کند و مسیر درستی را برای بازیکنانش انتخاب نماید. کشاورز به عنوان مهمترین عضو تیم باید پیش‌بینی همه چیز را کند، حمله‌ها و دفاع‌ها را و یک قدم از همه آن‌ها جلوتر باشد !

مسعود محمدی

او آنجاست تا از گروه محافظت کند، شلیک و شلاق‌ها را مهار می‌کند. می‌داند عضو قبلی محبوب بوده و می‌خواهد از انجام این ماموریت سربلند خارج شود . مسعود طی سه عملیات قبلی معرکه بوده است و با انجام سه بازی، فقط دو گل را دریافت کرده. آماری بهتر از سایر دروازه‌بان‌های لیگ !

محمدحسین درخشانی

پول، شهرت و جایگاهی بهتر. تمامی آن‌ها نتوانستند محمدحسین را از گروه اوشنی خارج کنند. او تا بدین لحظه بهترین فرد تیم عملیاتی بوده است. شش بار با هوش و ذکاوتش توپ را به تور چسبانده و ماموریت را به سلامتی پشت سر گذاشته است. بهترین گلزن لیگ برتر او بوده، محمدحسین درخشانی.

محمدرضا سنگ سفیدی

با تجربه‌ترین و مشهورترین مرد گروه. سنگ سفیدی را با موفقیت‌ها و قله‌های فتح شدنی‌اش به یاد می‌آورند. بازیکنی که همیشه جزء بهترین‌ها بوده و وظیفه‌اش فرماندهی عملیات است، او انتقال دهنده نقشه‌هاست که افراد از کجا حمله کنند و در کجا پناه بگیرند.

سایر اعضای گروه فوق العاده بوده‌اند ( علی‌رضا عسگری، مسعود یوسف، علی رفیعی و مهدی‌خانی).

گیتی‌پسند باید از ۲۶ خان عبور کند که تا به این هنگام، گهرزمین سیرجان در بازی اول دو بر یک شکست داده است. ایرالکو را با پنج گل بدرقه‌اش کرده و با نتیجه پنج بر یک برابر پالایش نفت بندرعباس پیروز شده است.

خان پایانی دیدنی است، آن‌ها باید به مصاف مس سونگون بروند . اما تا پیش از نبرد، باید با ماموریت‌های سختی کنار بیایند ( سن‌ایچ ساوه، کراپ الوند و بالاتر رفتن از چاه‌هایی در قم و تهران).

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها