کد خبر: 686039
تاریخ انتشار :

60 میلیون یورو برای جانشین محرز در سی تی

سی تی به جذب ژر می دو کو، وین گر رن فرانسه، نزدیک شده و این بازیکن بلژیکی جانشین ریاض محرز خواهد شد.

60 میلیون یورو برای جانشین محرز در سی تی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه کول پالمر با گلزنی در سوپرجام انگلیس و نیز سوپرجام اروپا برای سیتی خوش درخشید اما منچسترسیتی به تقویت در فاز حمله نیاز دارد. فروش ریاض محرز به الاهلی به مبلغ 35 میلیون یورو، خلأ مهمی را در خط حمله ایجاد کرده که احتمالا با جذب ژرمی دوکو پر خواهد شد. وینگر 21 ساله بلژیکی یکی از گزینه های مد نظر پپ گواردیولا در بازار نقل و انتقالات تابستانی است و سیتی حالا به جذب او نزدیک تر شده است.

فابریتزیو رومانو در این رابطه گزارش داد که منچسترسیتی در حال پیشبرد توافق با ژرمی دوکو است و با رن روی قراردادی به ارزش 55 تا 60 میلیون یورو به توافق شفاهی نیز رسیده است. جایگزین های دیگری مانند کائورو میتوما از برایتون، یا مایکل اولیسه از کریستال پالاس، نیز برای تقویت خط حمله سیتی مدنظر بودند که هر دو منتفی شدند.

همانطور که روزنامه‌نگار ایتالیایی اشاره کرده، منچسترسیتی از ابتدای ماه آگوست به دوکو چراغ سبز نشان داده است. حالا فقط مانده تا قیمت نهایی این انتقال با باشگاه فرانسوی مشخص شود. رقبای دیگری نیز وجود دارند، اما منچسترسیتی امیدوار است این هفته با رن به توافق نهایی برسد.

با وجود آمدن متئو کواچیچ اما جدایی وینگر الجزایری و ایلکای گوندوگان و همچنین مصدومیت کوین دی بروینه و برناردو سیلوا، قهرمان انگلیس و اروپا را کمی تضعیف کرده است.

انتقال ژرمی دوکو که فصل گذشته 7 گل زد و 4 پاس گل برای رن داد، پس از 90 میلیون یورویی که سیتی برای گواردیول به لایپزیش پرداخت کردند، دومین خرید گران قیمت ترین در تابستان 2023 برای سیتیزن‌ها خواهد بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها