کد خبر: 686248
تاریخ انتشار :

اختصاصی: معافیت سرلک یک ماه تمدید شد!

با اعلام سازمان نظام وظیفه میلاد سرلک یک ماه دیرتر به خدمت سربازی خواهد رفت.

اختصاصی: معافیت سرلک یک ماه تمدید شد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که قرار بود میلاد سرلک از یکم شهریور ماه مشمول خدمت سربازی شود و خود را به نظام وظیفه معرفی کند، این سازمان در نامه رسمی به باشگاه پرسپولیس و سازمان لیگ اعلام کرد که یک ماه معافیت به این بازیکن تعلق یافته است.

این معافیت یک ماهه فرصتی استثنایی را در اختیار سرلک قرار خواهد داد تا با دعوت به تیم ملی، همچنان از خدمت سربازی دور شود و بتواند فعالیت خود در فوتبال باشگاهی را با تصمیم و انتخاب شخصی ادامه دهد.

نکته مهم اینکه بر اساس قوانین، بازیکنی که به تیم ملی دعوت شود، مشمول معافیت خدمت سربازی تا 30 سالگی خواهد شد و به این ترتیب میلاد سرلک نیز اگر در فهرست بعدی تیم ملی باشد، دو فصل دیگر می‌تواند برای پرسپولیس به میدان برود.

فهرست بعدی تیم ملی ایران بعد از پایان هفته چهارم اعلام خواهد شد و حالا باید دید میلاد سرلک بعد از غیبت در اردوی شهریور ماه، این بار به تیم ملی دعوت می‌شود یا خیر.

با این حال معافیت یک ماهه، خیال پرسپولیس از حضور سرلک در بازی با ذوب‌آهن و همچنین دیدار هفته چهارم و دربی حساس هفته پنجم را راحت می‌کند.

باشگاه پرسپولیس نیز دقایقی پیش با تائید خبر "ورزش سه" اعلام کرد که معافیت میلاد سرلک تمدید شده و او مشکلی برای ادامه حضور در مسابقات ندارد. البته باشگاه پرسپولیس اشاره خاصی به زمان معافیت نداشته اما شنیده‌های خبرنگار ما حاکی از تمدید معافیت تنها به مدت یک ماه است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها