کد خبر: 686631
تاریخ انتشار :

جشن هالند با جی می جامپ: بیا بغلم ارلینگ! (عکس)

ارلینگ هالند که در نیمه اول دیدار سی تی با شفیلد یونایتد پنالتی از دست داد در نیمه دوم به گل رسید تا سی تی را از حریف پیش بیندازد.

جشن هالند با جی  می  جامپ: بیا بغلم ارلینگ! (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، نیمه اول دیدار امروز منچسترسیتی و شفیلدیونایتد که امروز در هفته سوم لیگ برتر در حال برگزاری است طبق میل سیتیزن‌ها پیش نرفت.

سیتی با اینکه برتری کاملی بر حریف داشت اما نتوانست از این برتری برای رسیدن به گل استفاده کند. حتی سیتیزن‌ها در این نیمه صاحب پنالتی شدند ولی ارلینگ هالند، امید اول گلزنی‌شان پنالتی را به تیر دروازه کوبید تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

پپ گواردیولا مربی‌ای است که حتی با بزرگترین ستاره‌های تیمش تعارف ندارد و می‌شد حدس زد که او در بین دو نیمه با هالند صحبتهای ویژه‌ای کرده است. با شروع نیمه دوم چیزی نگذشت که ستاره نروژی برای سیتی گلزنی کرد تا هم رضایت پپ را جلب کند و هم قفل دروازه شفیلد را بگشاید.

جک گریلیش در سمت چپ و نزدیک به خط عرضی انتهای زمین بالداک، مدافع شفیلد، را از پیش رو برداشت و سانتر بلندی به تیر دوم دروازه این تیم ارسال کرد. هالند با پرشی بلند و یک ضربه سر دیدنی توپ را وارد دروازه شفیلد کرد. بعد از این گل درحالی که تصاویر هالند نشان می‌داد بار سنگینی از روی دوشش برداشته شده یک هوادار سیتی خودش را به زمین چمن رساند و درحالیکه روی دوش هالند پریده بود شادی‌اش را با این ستاره نروژی شریک شد.

جالب اینجا است که هالند بعد از چند ثانیه متوجه شد که این جیمی‌جامپ هوادار سیتی نیست بلکه حتی احتمالا از هواداران شفیلد است که احساساتی شده و خودش را به زمین رسانده. ستاره نروژی این جیمی‌جامپ را هل داد و از خودش دور کرد و بلافاصله ماموران امنیتی او را کنترل کرده و از زمین خارج کردند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما