کد خبر: 686723
تاریخ انتشار :

آخرین فشار مهدی طارمی برای انتقال بزرگ

خبرنگار رل و و خبر داد که طارمی به شدت به دنبال جدایی است و مدیران میلان نیز در همین خصوص و برای مذاکره با پورتو، راهی پرتغال می‌شوند.

آخرین فشار مهدی طارمی برای انتقال بزرگ
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، میلان به شدت در پی جذب مهدی طارمی است و علاقه روسونری به مهاجم ایرانی بیش از روزهای آغازین پنجره نقل و انتقالات تابستانی است. روز گذشته نیز پیولی بر جذب یک مهاجم دیگر تأکید کرد و همین مسئله نیز سبب شده تا میلان برای به خدمت گرفتن آقای گل لیگ پرتغال گام‌های جدی‌تری بردارد.

پورتو برای طارمی مبلغی بین 25 تا 30 میلیون یورو می‌خواهد، چرا که تنها 85 درصد از حق فروش ایرانی را در اختیار دارد و قصد دارد تا بهترین بازیکن خود را با رقمی بالایی به فروش برساند تا مبلغ بیشتری در حساب‌های خود ذخیره کند اما میلان حاضر نیست چنین عددی را برای بازیکن بوشهری بپردازد.

روزنامه آبولا نیز ساعتی پیش در خبری مدعی شد که ممکن است مهدی طارمی در دیدار امشب برابر ریو آوه در ویلا دوکانده آخرین بازی خود برای پورتو را انجام دهد و راهی میلان شود. مدیران روسونری برای آخرین مذاکرات با اژدها، راهی پرتغال شده‌اند و ساعاتی کلیدی پیش‌روی مهاجم ایرانی قرار دارد.

با این حال، مدیران روسونری قصد دارند تا برای پیش بردن گفت‌وگوها و رسیدن به نتیجه ایده‌آل، راهی پرتغال شوند. این را متئو مورتو خبرنگار رلوو در صفحه توئیتری خود نوشته و مدعی شده که مهدی طارمی به شدت می‌خواهد پورتو را ترک کند و به میلان برود و این مسئله را نیز چندین بار به باشگاه اعلام کرده است.

پورتو همچنین خبر داده که شب گذشته دیدار بسیار مهم دیگری بین پورتو و اطرافیان طارمی برگزار شده است. مهاجم ایرانی در این گفت‌وگوها، خواسته خود را تکرار می‌کند و به مدیران اژدها فشار می‌آورد تا اجازه جدایی او را به مقصد ایتالیا صادر کنند چرا که مهدی تصمیم خود را برای بازی در لباس میلان گرفته است.

اساسا این آخرین شانس مهاجم ایرانی برای حضور در یکی از بزرگترین لیگ‌های جهان و همچنین پوشیدن پیراهن یکی از پرافتخارترین باشگاه‌های اروپایی است. خبرنگار رلوو اشاره کرده که در ساعات آینده تعدادی از اعضای هیئت مدیره میلان قصد دارند به پورتو سفر کنند تا قفل این انتقال را باز کند.

ساعات کلیدی برای طارمی و روسونری در پیش است. باید دید که پس از پیوستن سردار آزمون به رم، آیا دیگر مهاجم اصلی تیم ملی نیز راهی سری آ ایتالیا می‌شود؟ اگر این اتفاق رخ دهد، فوتبال ایران یک پنجره نقل و انتقالاتی کم‌سابقه را تجربه خواهد کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها