کد خبر: 686725
تاریخ انتشار :

لژیونرهای ایران در بین ۱۱ ستاره قطر(عکس)

دو لژیونر ایرانی شاغل در لیگ ستارگان قطر در تیم منتخب هفته دوم این رقابت‌ها هستند.

لژیونرهای ایران در بین ۱۱ ستاره قطر(عکس)
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، رقابت‌های هفته دوم لیگ ستارگان قطر در شرایطی به پایان رسید که محمدامین حزباوی و امید ابراهیمی، دو بازیکن ایرانی شاغل در این مسابقات نمایش درخشانی داشتند و توانستند با گلزنی یا دادن پاس گل در امتیازگیری تیم‌های خود مثمر ثمر ظاهر شوند.

محمد امین حزباوی در شرایطی نخستین بازی خود با حضور ثابت در ترکیب از السد قطر در هفته دوم لیگ ستارگان مقابل الاهلی را تجربه کرد که توانست در دقایق ابتدایی مسابقه روی یک ارسال از کرنر با ضربه سر گلزنی کند و پس از آن هم نمایش مطمئن و کم اشتباهی در خط دفاعی داشته باشد و مورد حمایت تماشاگران‌شان هم قرار بگیرد.

امید ابراهیمی، دیگر بازیکن ایرانی شاغل در لیگ ستارگان قطر نیز در جدال این هفته مقابل الوکره و تیم سابق خود نمایش درخشانی ارائه داد و توانست پاس گل اول را بدهد و روی گل دوم نیز با پاس خود موثر باشد تا به تساوی دو بر دو در این جدال سخت برسند.

لیگ ستارگان قطر برخلاف سال‌های گذشته لژیونرهای ایرانی کمتری دارد، اما با این وجود محمدامین حزباوی و امید ابراهیمی که دو نماینده ایران هستند، به طور همزمان در تیم منتخب هفته دوم این رقابت‌ها از سوی استاد الدوحه قرار گرفته اند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها