کد خبر: 686835
تاریخ انتشار :

دژاگه - فولاد، منتفی شد

باشگاه فولاد خوزستان پس از دیدار با پرسپولیس سرمربی جدید خود را معرفی می‌کند اما او نمی‌تواند بازیکنی را به لیستش اضافه کند.

دژاگه - فولاد، منتفی شد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ورزش سه، فولاد خوزستان فردا به مصاف پرسپولیس خواهد رفت و هدایت قرمزهای اهوازی را کادرفنی علیرضا منصوریان بر عهده خواهند داشت و پس از آن به باشگاه فولاد می‌روند تا با توافق از این تیم جدا شوند.

قرمزهای اهوازی هم‌اکنون ۲۰ بازیکن بزرگسال در تمریناتش وجود دارد و تا فردا یک نفر از این لیست خط خواهد رفت و دیگر تغییراتی در لیست این تیم وجود نخواهد داشت. با این اوصاف سرمربی جدید باید با همین بازیکنان حداقل تا نیم‌فصل تیمش را هدایت کند تا بتواند در آن زمان تغییراتی در این تیم ایجاد کند. مدیران فولاد این فرصت را داشتند تا پس از دیدار با ملوان، بلافاصله سرمربی جدید خود را انتخاب کنند تا حداقل چند تغییر به صلاحدیدش داشته باشد اما انتخاب سرمربی را به بعد از بازی با پرسپولیس موکول کرده‌اند.

با این اوصاف اشکان دژاگه کاپیتان سابق تیم ملی که چندین بار علیرضا منصوریان از او برای حضور در لیست امسال فولاد نام برده بود، علی‌رغم چراغ سبزی که به فولاد نشان داده بود نیز دیگر نمی‌تواند به فولاد بیاید.

فولادلیست بزرگسالان فولاد :

۱- شهاب گردان ۲- کریستوفر کنت ۳- مجتبی نجاریان  ۴- سینا شاه‌عباسی ۵- ایوب والی ۶-موسی کولی‌بالی ۷- شاهین توکلی ۸- جفرسون باهیا ۹- وحید حیدریه  ۱۰- سینا مریدی ۱۱- محمد آبشک ۱۲- علی شجاعی ۱۳-ابراهیم سلجوقی ۱۴-ساسان انصاری ۱۵-محمد علی نژاد  ۱۶- لوکاس کاندیدو ۱۷-محمدرضا غبیشاوی ۱۸-سعید واسعی ۱۹- گادوین منشا ۲۰-محمد عباس زاده

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها