کد خبر: 686918
تاریخ انتشار :

حضور قطعی حسینی و مطهری در تیم المپیک

رضا عنایتی از تعامل با باشگاه استقلال و حضور قطعی حسین حسینی و ارسلان مطهری در لیست تیم ملی امید خبر داد.

حضور قطعی حسینی و مطهری در تیم المپیک
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ورزش سه، رضا عنایتی سرمربی تیم ملی امید توضیحات کاملی درباره شرایط استفاده از سهمیه بازیکنان بزرگسال در تیم امید داشت و صحبت‌های او حضور مطهری و قایدی قطعی به نظر می‌رسد.

رضا عنایتی در ابتدای صحبت‌هایش اعلام کرد: ما یگ لیست 50 نفره داشتیم که قبل من باید از سمت گوانگژو ‌رفت. 5، 6 بازیکن بزرگسال در این لیست داشتیم که پیام نیازمند، شهریار مغانلو، مهدی ترابی، مهدی قایدی و ارسلان مطهری حضور داشتند. متاسفانه به دلیل جام باشگاه‌های آسیا نمی‌توانستیم از بعضی این بازیکنان استفاده کنیم فقط 2 تا سهمیه برای ما مانده است.

در حال حاضر 2 سهمیه برای من مانده که ارسلان مطهری و حسین حسینی از باشگاه استقلال هستند، قایدی خارج از کشور است و نمی‌تواند به ما اضافه شود، شهریار مغانلو و نیازمند از بازیکنان تاثیرگذار سپاهان در باشگاه‌های آسیا هستند، مهدی ترابی هم همین طور، ما نمیتوانیم از آنها استفاده کنیم و متاسفانه فقط دو بازیکن بزرگسال همراه با تیم امید می‌توانیم ببریم که ارسلان مطهری و حسین حسینی هستند.

او در مورد تعامل با استقلال و نکونام گفت: جلسه‌ای با جواد نکونام داشتیم و من دغدغه‌های ایشان را می‌دانستم چیست و دیروز این جلسه فوق العاده بود،جلسه‌ای که تعامل بین باشگاه‌ها و تیم ملی باشد، مطمئنا سهیل مهدی با ایشان تماس خواهد گرفت و توضیحاتی در مورد تمامی این مسائل انجام خواهد داد، نگرانی کلی نکونام بخاطر دربی بود که هفته پنجم مقابل پرسپولیس باید انجام دهند و حساسیت این بازی مهم را درک می‌کنیم و نمی‌توانیم خیلی ساده عبور کنیم.

امیدوارم که این اتفاق بیفتد، باهم صحبت می‌کنیم و هیچ مشکلی نخواهد بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها