کد خبر: 687143
تاریخ انتشار :

انریکه: مرسی ناصر، بهتر از این نمی‌شد!

لوئیس انریکه از نقل و انتقالات پی اس جی بسیار راضی است و از ناصر الخلیفی در نشست خبری امروز خود قدردانی کرد.

انریکه: مرسی ناصر، بهتر از این نمی‌شد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، پی اس جی که از سه بازی نخست خود در لیگ یک فرانسه تنها یک برد کسب کرده و پنج امتیازی است، فردا باید در زمین لیون دیدار دشواری برگزار کند. پاریسی‌ها دیشب توانستند انتقال رندال کولو موآنی را نیز نهایی کنند تا خط حمله بسیار پرقدرتی را تشکیل دهند.

لوئیس انریکه در نشست خبری این بازی گفت: «لیون حریفی بسیار قوی است و کیفیت فنی زیادی در این تیم وجود دارد. ما واقعا نمی‌دانیم که آنها چگونه دفاع و پرس می‌کنند. بازی بسیار خوبی برای نشان دادن توانایی‌های ما خواهد بود.»

لوئیز انریکه از پنجره نقل و انتقالات بسیار خوشحال است: «من فقط می‌توانم به رئیس و لوئیس کامپوس (مدیر ورزشی) به خاطر پنجره نقل و انتقالات فوق العاده‌ای که داشتند تبریک بگویم. این شرایط برای یک مربی عالی است. حالا این مسئولیت سخت به من می‌رسد که چه کسی شایسته بازی است و باید در ترکیب قرار بگیرد.»

قرعه سخت در لیگ قهرمانان (با میلان و دورتموند): «این بدون شک جذاب‌ترین گروه رقابت‌هاست. بله، بازی‌های بسیار سختی خواهند بود اما بدشانسی برای آنها بود و نه پاری سن ژرمن.»

 درخواست‌های شما برآورده شد؟ «معلوم است که راضی هستم. این یک پنجره نقل و انتقالات استثنایی بود. رئیس و مدیریت ورزشی با لوئیس کامپوس فوق‌العاده بودند. یک پنجره نقل و انتقالات بهتر از این نمی‌تواند باشد. تمام درخواست‌هایم را برآورده کردند. حالا در هر پست دو بازیکن خوب داریم.»

کولو موآنی: «او بازیکنی است که می‌تواند در همه پست‌های تهاجمی بازی کند، چه در نوک حمله و چه به عنوان وینگر. من بازیکنان همه کاره را دوست دارم. او نیروی تقویتی بزرگی است و مهم‌تر اینکه فرانسوی و پاریسی است. من از این انتقال بسیار خوشحالم.»

مثلث دمبله-کولو موانی-امباپه: «ما گزینه‌های زیادی در خط حمله داریم. با بازیکنان بین المللی، جوان و با کیفیت. البته، اگر بازیکنان سریعا یکدیگر را بشناسند، بهتر نیز خواهد شد. با کادر فنی، ما برای یافتن بهترین ترکیب تلاش خواهیم کرد. من این را به عنوان یک چالش شخصی می‌دانم.»

لوئیس انریکه از هافبک‌های خود راضی است: «من فکر می‌کنم ما به خرید در این منطقه نیاز نداشتیم. ما بازیکنان کافی در این بخش داریم. من متقاعد شده‌ام که راه حل‌های کافی برای درخشش در این فصل و با همین بازیکنان داریم.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها