کد خبر: 687238
تاریخ انتشار :

فداکاری بزرگ ستاره پرتغالی به خاطر بارسا

ژوائو فلیکس نیمی از دستمزدش را کاهش داد تا بتواند هر طور شده اتلتیکو با به مقصد بارسا ترک کند.

فداکاری بزرگ ستاره پرتغالی به خاطر بارسا
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، انتقال ژوائو فلیکس به بارسلونا در آخرین ساعات روز پایانی نقل و انتقالات تابستانی میسر شد و ستاره پرتغالی همانطور که قبلا گفته بود، به آرزویش رسید. او در اتلتیکو راحت نبود و به دلیل اختلاف با دیگو سیمئونه در فصل جاری حتی یک دقیقه هم به میدان نرفت. 

ژوائو نیم فصل دوم فصل قبل را نیز در چلسی قرضی بازی کرد و سپس به اتلتیکو برگشت ولی از ابتدا هم گفته بود که قصدش ماندن نیست و به دنبال راهی برای جدایی بود ولی انتقال به بارسا نیز ساده نبود.

دکو، مدیر ورزشی بارسا، دیروز در یک مصاحبه گفت که انتقال ژوائو به نظر غیرممکن می رسید ولی با فداکاری خود بازیکن در نهایت همه چیز درست شد اما ژوائو برای انتقال به بارسا چه کاری انجام داد؟

طبق ادعای موندودپورتیوو، ستاره پرتغالی قبل از انتقال به بارسا قراردادش را دو سال دیگر و تا 2029 تمدید کرد اما دستمزدش که 14 میلیون یورو بود را به نصف کاهش داد. در واقع ژوائو الان تنها هفت میلیون یورو خالص دستمزد می گیرد که درصدی از آن را نیز اتلتیکو پرداخت می کند. 

بارسا به خاطر مشکلات فرپلی مالی تحت هیچ شرایطی نمی توانست حتی نیمی از دستمزد قبلی ژوائو را بپردازد و نیاز بود او از خیر نیمی از دستمزدش بگذرد. همین اتفاق نیز رخ داد و ژوائو با این فداکاری حالا بازیکن بارسلوناست. او در جریان معارفه اش گفت که رویای قهرمانی چمپیونزلیگ با بارسلونا را دارد. به آن خواهد رسید؟

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما