کد خبر: 687340
تاریخ انتشار :

بازنشستگی تمام شد: دروازه‌بان یونایتد به تیم ملی برگشت

آندره او نا نا، دروازه‌بان منچستریونایتد، از تصمیمش برای خداحافظی از تیم ملی کامرون منصرف شد و آماده بازگشت به این تیم است.

بازنشستگی تمام شد: دروازه‌بان یونایتد به تیم ملی برگشت
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، اونانا در ماه دسامبر سال گذشته به دلیل درگیری و اختلاف نظر با ریگوبرت سونگ، سرمربی تیم ملی کامرون، بر سر تاکتیک‌های این تیم اعلام کرد که از تیم ملی کشورش خداحافظی کرده است. 

با این حال، عملکرد درخشان او در ترکیب اینتر و نقش مهمی که در صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان فصل گذشته ایفا کرد باعث شد که شرایط تغییر کند و این بازیکن ماه گذشته میلادی بار دیگر به اردوی تیم ملی کامرون دعوت شد. 

این بازیکن که در پنجره نقل و انتقالات تابستان امسال راهی منچستریونایتد شده بود، حالا از تصمیمش برای خداحافظی از تیم ملی کشورش منصرف شده و بار دیگر آماده بازگشت به این تیم است تا آنها را در دیدار برابر بروندی در مرحله انتخابی مسابقات جام ملت‌های آفریقا همراهی کند. 

او با انتشار بیانیه‌ای به صورت رسمی این خبر را تایید کرد. در بخشی از این بیانیه آمده است:« در دنیای فوتبال، درست مانند زندگی، لحظاتی تعیین کننده و انتخاب‌های مهم وجود دارد. من در چند ماه اخیر با اتفاقاتی روبرو شدم که به دور از عدالت بود. با این حال، عشق بی‌اندازه‌ام و وابستگی به کامرون، وطنم، همچنان پابرجاست. 

اشتیاقم به پوشیدن پیراهن این تیم از زمان جوانی هرگز کم نشده و این اشتیاق همیشه بخشی از هویتم بوده است. هیچ چیز و هیچکس نمی‌تواند این باور را از من بگیرد. من به دعوت تیم ملی کشورم با اطمینان خاطر پاسخ مثبت می‌دهم و می‌دانم که بازگشتم نه تنها مایه افتخار برای رویای من است، بلکه پاسخ دادن به انتظارات و حمایت مردم کامرون است که شایسته داشتن تیم ملی درخشانی هستند. 

حالا زمان متحد بودن، کار در کنار یکدیگر به خاطر هدف مشترک ماست: کامرون. از همه مردم کامرون به خاطر حمایت‌شان تشکر می‌کنم و بی‌صبرانه منتظر دیدن دوباره آنها هستم. تعهد من به این کشور هرگز خدشه‌دار نشده است. شما را در تاریخ 12 سپتامبر برای دیدار مرحله انتخابی جام ملت‌های آفریقای بعدی خواهم دید.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما