کد خبر: 687413
تاریخ انتشار :

سه تغییر در ترکیب تیم ملی مقابل بلغارستان

ترکیب تیم ملی مقابل بلغارستان قطعاً نسبت به آخرین بازی تیم ملی متفاوت خواهد بود.

سه تغییر در ترکیب تیم ملی مقابل بلغارستان
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ورزش سه، قلعه‌نویی فینال تورنمنت کافا مقابل ازبکستان را با ترکیب بیرانوند، پورعلی‌گنجی، کنعانی‌زادگان، حاج‌صفی، رضاییان، چشمی، عزت‌اللهی، قایدی، محبی، آزمون و طارمی شروع کرد.

در فهرست جدید این مربی از آزمون، کنعانی‌زادگان و قایدی خبری نیست. اولی به خاطر مصدومیت و ناآمادگی، دومی به دلیل تنبیه انضباطی و سومی ظاهراً به دلایل فنی غایب است. در این شرایط ترکیب تیم ملی حداقل سه تغییر خواهد داشت.

در غیاب کنعانی‌زادگان و با مصدومیت مجید حسینی انتظار می‌رود که پورعلی‌گنجی در قلب دفاع ثابت باشد و از بین خلیل‌زاده و چشمی یک نفر کنار او بازی کند. رضاییان و حاج‌صفی موقعیت تثبیت‌شده‌ای در دفاع راست و چپ دارند. در خط میانی عزت‌اللهی احتمالاً دوباره بازی خواهد کرد و نوراللهی و قدوس هم در بازگشت به تیم ملی شانس بازی دارند.

علیرضا جهانبخش که فینال تورنمنت کافا را به خاطر مصدومیت از دست داد احتمالاً همراه محبی دو هافبک کناری تیم ملی خواهند بود.

مغانلو بعد از غیبت در تورنمنت کافا می‌تواند به جای آزمون دوباره در نوک حمله بازی کند.

رضا اسدی، همبازی مغانلو در سپاهان هم به نظر می‌رسید شانس خوبی برای بازی مقابل بلغارستان داشته باشد، ولی به اردوی تیم اصفهانی برگشت تا برای بازی دوستانه مقابل زنیت به روسیه برود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها