کد خبر: 687827
تاریخ انتشار :

کابوس فیفا دی میلان را رها نمی‌کند

پس از مصدومیت شدید اولیویه ژی رو، خبر رسید که تئو و مانیان نیز در تمرین فرانسه شرکت نکردند اما خوشبختانه مشکل آنها جدی نیست.

کابوس فیفا دی میلان را رها نمی‌کند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، دو بازیکن فرانسوی دیگر میلان نیز احتمالا بازی برای تیم ملی کشورشان را از دست خواهند داد اما به نظر نمی‌رسد شرایط مصدومیت آنها برای دربی دلامادونینا نگران کننده باشد.

فیفا دی همیشه برای باشگاه ها و هوادارانشان نگران کننده است و ترس از دست دادن بازیکنان به خاطر مصدومیت همواره وجود داشته است. این مورد در حال حاضر برای هواداران میلان به فاصله 6 روز تا دربی برابر اینتر نگران کننده‌تر است. 

اگر میلان چند روز پیش اولیویه ژیرو را به دلیل مصدومیت از دست داد، حالا شرایط برای تئو هرناندز و مایک مانیان خیلی خوب پیش نمی رود و هر احتمالا بازی بعدی فرانسه برابر آلمان را از دست می دهند. این دو بازیکن در آخرین تمرین فرانسه حضور نداشتند اما کادر پزشکی فرانسه اعلام کرده که این قضیه بیشتر جنبه احتیاطی داشته است.

دروازه بان فرانسوی میلان به خاطر کوفتگی عضلانی زیر نظر فیزیوتراپ ها بود و تئو  هرناندز پس از یک ضربه خفیف به ساق پا استراحت کرد که در هر صورت جای نگرانی نیست. هر دو باید روز شنبه برای اینترمیلان در دسترس باشند. شرایط ژیرو متفاوت است و او به خاطر مصدومیت مچ پا مدتی دور از میادین خواهد ماند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما