کد خبر: 687935
تاریخ انتشار :

یامگا تکذیب کرد: من هیچ نوتیسی نداده‌ام!

کوین یامگا خبر منتشر شده درباره ارسال نوتیس به مدیران باشگاه استقلال را تکذیب کرد.

یامگا تکذیب کرد: من هیچ نوتیسی نداده‌ام!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که باشگاه استقلال حدود 50 روز پیش توانسته بود مطالبات کوین یامگا را به دستش برساند، صبح امروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه بازیکن فرانسوی یک بار دیگر و با ارسال پیام هشداری به مدیران، خواستار دریافت دستمزد عقب افتاده اش شد.

در روزهای پایانی تیر ماه بود که مهلت نوتیس کوین یامگا به استقلال تمام می شود و علی خطیر موفق شد در نهایت مبلغ 160 هزار دلار را به دست وینگر فرانسوی برساند. این بازیکن از فصل گذشته، مبلغ 60 هزار دلار از آبی پوشان طلب داشت و در توافقی که با باشگاه داشت، می بایست پیش از شروع فصل، 100 هزار دلار پیش پرداخت دریافت می کرد.

در نهایت این مبلغ به دست یامگا رسید ولی صبح امروز یکی از خبرگزاری‌ها اعلام کرد که او یک بار دیگر نوتیس هشداری به باشگاه استقلال ارسال کرده و خواستار دریافت مطالباتش شده که علت این موضوع نیز بندها و تبصره هایی است که زمان تمدید، در قرارداد وینگر فرانسوی گنجانده شده که مبلغ دستمزد او را بالا برده است.

اما یامگا با انتشار یک استوری، خبر منتشره را تکذیب و اعلام کرد که نوتیسی به باشگاه نداده است. وینگر فرانسوی در این خصوص نوشته است: استقلالی ها عزیز لطفا این اطلاعات نادرست را باور نکنید که می گوید من اخطاریه را برای باشگاه ارسال کرده ام. با تشکر.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها