کد خبر: 687937
تاریخ انتشار :

نوری: ما یک تیم نه، برادر هستیم!

بازیکن آلومینیوم می‌گوید تلاش می‌کنند این فصل پدیده لیگ برتر باشند.

نوری: ما یک تیم نه، برادر هستیم!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ورزش سه، آلومینیوم اراک با ۹ امتیاز در رده چهارم قرار دارد. امیر نوری درباره شرایطشان به خبرنگار ما گفت: خداراشکر شرایط تیم مان خیلی خوب است. بعد از بدنسازی سخت و فشرده‌ای که قبل از فصل داشتیم توانستیم از ۴ بازی ابتدایی ۹ امتیاز را کسب کنیم. می‌توانستیم ۱۰ امتیازه باشیم.

او ادامه داد: بازی با پرسپولیس هم به نظرم حق‌مان باخت نبود ولی فوتبال هست و روی یک اشتباه گل خوردیم. تمام تلاشمان را می‌کنیم که این روند را ادامه دهیم. بعد از یک تعطیلی سه چهار روزه تمریناتمان شروع شده و هر صبح و بعد از ظهر خیلی فشرده و منظم و مرتب تمرین می‌کنیم. تیم یک دست، جوان، با انگیزه و باروحیه بالایی داریم. همه تلاش می کنیم که یک رتبه خیلی خوبی را برای آلومینیم امسال بر جای بگذاریم.

کاپیتان آلومینیوم در خصوص هم تیمی هایش اینگونه نظر داد: واقعاً بچه‌های تیم مان بسیار باشخصیت، پرتلاش، باانگیزه اند چه آنانی که از فصل قبل ماندند و چه آنانی که امسال به ما اضافه شدند. همه دست به دست هم دادیم مثل برادر پشت هم هستیم تلاش می کنیم و زحمت می کشیم تا انشاالله بتوانیم این روند خوبمان را حفظ کنیم و ادامه بدهیم و در آخر یک کار بسیار خوب و یک کار ماندگار برای شهر اراک بتوانیم به جای بگذاریم.

وی در مورد مجتبی حسینی عنوان کرد: واقعا کار کردن با ایشان بسیار سخت اما لذت بخش است. خیلی در کارشان جدی اند خیلی برای مسائل مربوط به تیم و تک تک بازیکنان و طراحی تمرینات و آنالیز تیم های حریف وقت می‌گذارند و تمام نکاتی را که باید قبل از مسابقه به ما بگویند در طول هفته به ما منتقل می‌کنند. در کارشان خیلی جدی‌اند اما در رفاقت با همه باریکنان بسیار ارتباط نزدیک و دوستانه‌ای دارند.

کاپیتان آلومینیوم اراک در مورد رتبه چهارمی تیم‌شان گفت: درمورد رتبه تیم هم واقعاً همه تلاش می‌کنیم که انشاالله امسال یک کار بسیار خوب و ماندگاری را از خودمان به جای بگذاریم و در آخر فصل امیدوارم بگویند که آلومینیوم اراک پدیده لیگ بود.

نوری در پایان افزود: از هواداران عزیزمان چه خانم و چه آقا که در بازی های خانگی حامی ما هستند و اینکه دلمان به آن ها گرم است از همه آن ها ممنونم و تشکر می کنم. انشاالله که همیشه بتوانیم دلشان را شاد کنیم. مطمئن باشند که همه تلاشمان را برای این هدف می کنیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها