کد خبر: 687972
تاریخ انتشار :

آخرین مذاکره درویش و پرسپولیس با آل کثیر!

رضا درویش در برنامه فوتبال برتر از تلاش برای جذب دوباره عیسی آل کثیر صحبت کرد، که البته این تلاش ناکام مانده است.

آخرین مذاکره درویش و پرسپولیس با  آل کثیر!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش‌ سه"، عیسی آل‌کثیر چند روز پیش بود که سرانجام توانست با پیراهن سپاهان در یک بازی غیررسمی مقابل زنیت بازی کند. او چند سال اخیر را در پرسپولیس سپری کرده و هواداران این تیم با حضور این مهاجم که روزهای بسیار خوبی را در هفته‌های پایان فصل گذشته پشت سر گذاشت، در خط هجومی دغدغه‌ای نداشتند.

با این حال رضا درویش در مذاکره تمدید با این بازیکن ناکام ماند و عیسی آل‌کثیر به یکباره سر از اردوی سپاهان در کمپ باغ فردوس درآرود. اما این انتقال جنجالی تاکنون جز حاشیه برای تیم مورایس چیزی نداشته و مسئولان سازمان لیگ فوتبال ایران به دلیل قوانین جدید سقف قرارداد از صدور کارت بازی این بازیکن خودداری کردند.

پس از رسانه‌ای شدن عدم صدور کارت بازی عیسی آل‌کثیر صحبت‌هایی درباره بازگشت این مهاجم جنوبی به پرسپولیس مطرح شد که البته این شایعات با کنایه تند گل‌محمدی در کنفرانس خبری اولین هفته لیگ برتر در نطفه خفه شد.

عیسی آل‌کثیر مدت‌هاست در انتظار صدور کارت بازی به سر می‌برد و اگر این اتفاق تا روز آینده رخ ندهد، او شانسی برای همراهی سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا هم ندارد.

اما حالا درویش در برنامه فوتبال برتر و در آستانه حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا که باید بدون مهاجم به این رقابت وارد شود، از تلاش دوباره برای بازگرداندن آل‌کثیر صحبت کرد، که البته این تلاش مخفیانه به دلیل اینکه آل‌کثیر از سپاهانی‌ها پول دریافت کرده، میسر نشده است.

درویش با گلایه از شرایط مالی استقلال و پرسپولیس در مقایسه با تیم‌های صنعتی در اینباره با اعلام اینکه امروز با مهاجم سابق سرخپوشان صحبت کرده ولی گفته پول گرفته نمی‌تواند برگردد، عنوان کرد:« آل‌کثیر را گفتند چون پول گرفته حتی با اینکه قراردادش ثبت نشده، نمی‌توانید بگیرید. ماشالله چقدر دارند که این همه بازیکن می‌گیرند. ما نمی‌گوییم که چرا آنها دارند، می‌گوییم خب همه داشته باشند. این مشکلی است که ما و استقلال داریم. باید کاری کنید که در نظام برابر رقابت کنیم.»

بازگشت پرسپولیس به نقطه آغاز 

با صحبت‌های درویش و با توجه به اینکه مذاکرات پرسپولیس با این بازیکن به نتیجه نرسیده، آنها چاره‌ای جز استخدام مهاجم خارجی ندارند. البته بنابر گفته درویش با پشیمانی کایسدو از توافق با سرخپوشان، آنها روی گزینه‌های باقی مانده کار خواهند گرفت و سعی می‌کنند تا فردا صبح روی یک اسم به نتیجه برسند. بازیکنی که از بازارهای خارجی برای پرسپولیس انتخاب خواهد شد و ممکن است یکی از همین بازیکنانی باشد که اسمش در این چند روز مطرح شده است. همچنین نام جلال‌الدین ماشاریپوف ستاره ازبک هم مطرح شد که درویش و میثاقی با هم تاکید کردند که این بازیکن وینگر است و مناسب پرسپولیس نیست که به دنبال یک مهاجم تمام کننده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها