کد خبر: 688050
تاریخ انتشار :

کاپیتان سابق پرسپولیس در جاده چالوس (عکس)

محسن بنگر هدایت تیم لیگ دویی نیکا پارس چالوس را برعهده گرفت.

کاپیتان سابق پرسپولیس در جاده چالوس (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش " ورزش سه " روز گذشته رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور قرعه کشی شد و تیم ها حریفا خود را شناختند و با اعلام سهیل مهدی فصل جدید لیگ دو از شانزدهم مهر ماه آغاز خواهد شد.

نیکاپارس چالوس که فصل گذشته در لیگ دسته سوم حاضر بود تا هفته های پایانی شانس اصلی صعود به شمار می‌رفت اما موفق به صعود نشد تا در این فصل با خرید سهمیه تیم لیگ دویی پانیک تالش جواز حضور در رقابت های لیگ دو را کسب کند.

با اعلام رسانه رسمی باشگاه نیکاپارس، محسن بنگر هدایت این تیم شمالی را بر عهده گرفت. محسن بنگر که در فصل گذشته و هفته‌های پایانی هدایت شهرداری آستارا را در شرایطی برعهده گرفت که این تیم یکی از مدعیان سقوط محسوب می‌شد، در ادامه موفق شد با کسب نتایج لازم، سهمیه آنها را در لیگ آزادگان حفظ کند.

بنگر پیش از این در اولین تجربه سرمربیگری خود موفق شد شهرداری نوشهر را که سال ها در لیگ سه دست و پا می‌زد به لیگ دسته دوم برساند و فوتبال شهر خود را احیا کند.

او همچنان در شمال به مربیگری ادامه می دهد و چالش جدیدی را انتخاب کرده است. همراه نیکاپارس که اولین سال حضور این تیم در لیگ دو است، به لیگ یکی شدن چشم دوخته است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها