کد خبر: 688891
تاریخ انتشار :

کسی شاکیان جدید استقلال را نمی‌شناسد

باشگاه استقلال مجددا در پرونده دو شکایت مالی محکوم شد.

کسی شاکیان جدید استقلال را نمی‌شناسد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه استقلال طی سالیان اخیر درگیر پرونده‌های پرشمار مالی بوده که و هفته به هفته به این تعداد اضافه می‌شود و احکام قطعی آنها می‌آید و مربیان، بازیکنان و نفراتی که هر جایگاهی در این تیم داشتند، به مرور زمان تصمیم به شکایت از آبی پوشان می‌گیرند تا بتوانند مطالبات خود را دریافت کنند.

در جدیدترین احکام صادر شده از سوی کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، پدرام خداقلی‌زاده که از دو سال قبل تا پایان فصل گذشته پزشک تیم فوتبال استقلال بود و در فصل ۹۹-۹۸ نیز به عنوان پزشک تیم تراکتور فعالیت داشت، تصمیم به شکایت از آبی پوشان گرفته و محمدرضا پوراحمدی نیز که فصل قبل در کادر پزشکی این باشگاه فعالیت می‌کرد، دیگر شاکی جدید استقلال است.

در احکام جدید کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال پیرامون شکایت از باشگاه استقلال آمده است:

* با توجه به شکایت پدرام خداقلی زاده از باشگاه استقلال تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۵ میلیون و ۸۸۶ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

* در پی شکایت محمدرضا پوراحمدی از باشگاه استقلال تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲۱ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها