کد خبر: 690112
تاریخ انتشار :

مسی نگذاشت برادرم کابوس بارسلونا شود

دیگو می لی تو خاطره‌ای جالب از لیونل مسی و درخشش او در بازی برابر آرسنال در سال 2010 تعریف کرد.

مسی نگذاشت برادرم کابوس بارسلونا شود
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، دیگو میلیتو، ستاره آرژانتینی سابق اینتر، خاطره‌ای جالب از لیونل مسی تعریف کرد. میلیتو در اینتر یک اسطوره محسوب می شود و با گل های به یادماندنی او بود که نراتزوری در سال 2010 توانست فاتح لیگ قهرمانان شود.

او همراه برادرش گابی در تیم ملی آرژانتین سابقه بازی کنار لیونل مسی را دارند. میلیتو که میهمان کانال یوتیوب بوبو تی وی بود، تعریف کرد که چطور لیونل مسی به برادرش کمک کرد تا تبدیل به کابوس هواداران بارسا نشود.

گابی در بهترین بارسلونای تاریخ به عنوان مدافع بازی می کرد و در بازی برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان سال 2010 برابر آرسنال یک اشتباه بد مرتکب شد که نزدیک بود منجر به حذف بارسا شود.

دیگو در این رابطه گفت: «گابی برابر آرسنال فیکس بود و روی کنترل توپ اشتباه کرد تا آرسنال خیلی زود در نوکمپ به گل برسد. بازی رفت 2-2 مساوی شده بود. یادم است مدیر رسانه ای اینتر به ما گفت که بارسا یک گل عقب افتاده است. در واقع ما باید با برنده آن بازی در نیمه نهایی روبرو می شدیم. گابی بعدا به من گفت که مسی پس از آن اشتباه به او نزدیک شد و گفت خیالت راحت و نگران نباش. به خاطر تو هم که شده، سه گل می زنم. جالب اینکه مسی نه تنها به قولش عمل کرد که یک گل دیگر هم زد و بارسا با چهار گل او برنده شد.»

لازم به ذکر است که بارسا در نیمه نهایی برابر اینتر در مجموع دو بازی 3-2 شکست خورد و نتوانست به فینال برسد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها