کد خبر: 690135
تاریخ انتشار :

اعلام ترکیب پرسپولیس با یک تغییر کلیدی

ترکیب پرسپولیس برای دیدار حساس با گل گهر سیرجان اعلام شد.

اعلام ترکیب پرسپولیس با یک تغییر کلیدی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر به مصاف گل‌گهر سیرجان می‌رود. سرخ‌ها پس از مدتها از حمایت هواداران‌شان در ورزشگاه آزادی برخوردارند و یحیی ترکیب تیمش برای این دیدار حساس را برای کسب پیروزی چیده است.

*در چارچوب دروازه سرخ‌ها مثل همیشه علیرضا بیرانوند قرار گرفته و او برای چهارمین کلین شیت لیگ برتری خیز برداشته است. حسین کنعانی و مرتضی پورعلی‌گنجی مثل همیشه زوج خط دفاعی قرمزها هستند. دانیال و نعمتی نیز مدافعان کناری یحیی در این مسابقه خواهند بود‌.

*میلاد سرلک پس از یک جلسه محرومیت آسیایی به ترکیب اصلی برگشته و جانشین مسعود ریگی شده که او هم نمایش خوبی داشت.

*سروش رفیعی که پس از گل به خودی مقابل ذوب آهن نیمکت نشین شده بود، با بازی درخشان مقابل الدحیل همه چیز را جبران کرد و در لیگ نیز به ترکیب اصلی برگشته و بازیساز پرسپولیس است.

*سعید صادقی و یاسین سلمانی وینگرهای پرسپولیس در این بازی هستند. این در شرایطی است که وحید امیری و مهدی ترابی دو ستاره مصدوم قرمزها هستند.

*در خط حمله امید عالیشاه نقش مهاجم سایه را خواهد داشت و شهاب زاهدی در خط حمله همچنان دنبال اولین گل خود با پیراهن پرسپولیس است. البته احتمالا جای عالیشاه و یاسین در طول بازی باهم عوض خواهد شد و امید می‌تواند نقش وینگر را نیز بازی کند.

*تنها تغییر پرسپولیس نسبت به بازی الدحیل حصور میلاد سرلک در ترکیب است و یحیی حداقل تغییر را در ترکیب برنده ایجاد کرده است.

ترکیب پرسپولیس به این شرح است:

علیرضا بیرانوند، حسین کنعانی، مرتضی پورعلی‌گنجی، دانیال اسماعیلی فر، علی نعمتی، میلاد سرلک، سروش رفیعی، سعید صادقی، یاسین سلمانی، امید عالیشاه و شهاب زاهدی

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها