کد خبر: 690627
تاریخ انتشار :

از عدم هماهنگی در تیم ملی شگفت زده شدم

تیم ملی عربستان بازهم نتوانست تحت هدایت مانچینی به برد برسد و در دیداری دوستانه مقابل نیجریه به تساوی رسید.

از عدم هماهنگی در تیم ملی شگفت زده شدم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ورزش سه، محمد الدعیع، دروازه‌بان سابق الهلال و تیم ملی عربستان با تایید توانایی عربستان برای میزبانی جام جهانی 2034، نظر را در مورد سطح تیم ملی کشورش تحت هدایت روبرتو مانچینی، سرمربی ایتالیایی پس از تساوی دوستانه مقابل نیجریه را اعلام کرد.

الدعیع در برنامه تلویزیونی در این خصوص گفت: "در رویارویی دوستانه، ما در مورد سطح صحبت می‌کنیم نه نتیجه... اما متأسفانه نیجریه در تمام طول بازی مسلط بود. در هر دو نیمه و فرصت‌های از دست رفته زیادی داشت.

وی ادامه داد: مانچینی تصویر درستی از تیم ملی ندارد و او همچنان در بازی‌های دوستانه تمام بازیکنان را امتحان می‌کند و من در کنار او هستم تا قبل از بازی رسمی به ترکیب مناسب برسیم و اگر راهنمایی خواست من هستم. از نبود هماهنگی در تیم ملی عربستان تعجب می‌کنم، هیچ ارتباط کلامی بین بازیکنان در زمین وجود ندارد و این یک مشکل است و اشتباهات فردی زیادی وجود دارد.

الدعیع در خصوص پرونده عربستان سعودی نیز گفت: عربستان قادر به میزبانی جام جهانی 2034 است و من معتقدم فدراسیون برای میزبانی این رویداد و برگزاری آن به بهترین شکل ممکن تلاش بسیار زیادی انجام داده است.

گلر افسانه‌ای سابق عربستان در مورد الهلال اظهار داشت: این تیم تا اینجای کار خوب ظاهر شده است چرا که بعد از 9 هفته صدرنشین لیگ برتر است و ژسوس به شناخت کافی از بازیکنان و ترکیب مناسب رسیده است. الهلال با نام‌های بزرگ خارجی و داخلی ادغام شده و البته به مربی نیاز دارد که روی خطوط دفاعی کار کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها