کد خبر: 690705
تاریخ انتشار :

فشار سنگین روی نا گل زمان: محکوم به پیروزی!

رودی فولر، مدیر ورزشی تیم ملی آلمان، می‌گوید پیروزی در بازی برابر آمریکا اهمیت زیادی برای یو لیان نا گل زمان داشت.

 فشار سنگین روی نا گل زمان: محکوم به پیروزی!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آلمان شب گذشته در دیداری دوستانه در خاک آمریکا به مصاف تیم ملی این کشور رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه 1-3 شکست دهد.

این اولین تجربه ناگلزمان از نشستن روی نیمکت تیم ملی کشورش بود که کاملا موفقیت‌آمیز پیش رفت و با پیروزی ارزشمندی برای این تیم همراه بود تا هواداران و مدیران فدراسیون فوتبال آلمان نسبت به آینده امیدوار شوند.

آلمان تابستان سال آینده میزبان جام ملت‌های اروپاست و درخشش در این رقابت‌ها از اهمیت بسیاری برای آنها برخوردار است و به همین دلیل کسب این نتایج خوب پس از یک دوره عملکرد ضعیف تیم ملی این کشور تحت هدایت هانسی فلیک در واقع فشار مضاعفی روی مربی جوان و جدید به نظر می‌رسد. 

این موضوعی است که در صحبت‌های فولر پس از پایان این دیدار هم کاملا مشخص بود. او به خبرنگاران گفت: «کسب چنین بردهایی مانند پیروزی امشب آلمان برابر آمریکا باعث می‌شود که شما به دنبال موفقیت بیشتر باشید.

هفته خوبی را سپری کردیم. اینجا هم جو خیلی خوبی داشت. این موضوع برای ما واقعا مهم بود که در اولین بازی تحت هدایت یولیان ناگلزمان به پیروزی برسیم. این بازی واقعا خوب و باکیفیت بود و بازیکنان ما نمایش خوبی ارائه کردند.»

آلمان در دومین دیدار دوستانه‌اش در خاک آمریکا به مصاف تیم ملی مکزیک خواهد رفت و پس از آن بار دیگر به کشورش برمی‌گردد تا ناگلزمان آماده وقفه دیدارهای ملی بعدی شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها