کد خبر: 691843
تاریخ انتشار :

پرسپولیس در انزلی، به یاد آخرین گل لوکادیا

پرسپولیس آخرین بار در بندر انزلی در یک مسابقه سخت و فشرده با تک گل اروپایی یورگن لوکادیا پیروز شد در شرایطی که میزبان دو برابر سرخ‌ها شوت زده بود.

پرسپولیس در انزلی، به یاد آخرین گل لوکادیا
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، آخرین باری که پرسپولیس در انزلی به میدان رفت حدود یک سال می‌گذرد. دیدار رفت فصل گذشته دو تیم در تاریخ 27 مهرماه برگزار شد و پرسپولیس به سختی و با تک گل دقیقه 78 یورگن لوکادیا به پیروزی رسید.

در این مسابقه پرسپولیس با سیستم 1-3-2-4 مقابل حریف دونده و سختگیر خود به میدان رفت و در حالی که ملوان 13 و پرسپولیس 7 شوت به سمت دروازه‌های حریف خود شلیک کردند اما موقعیت‌های تیم گل‌محمدی خطرناک تر بود و در نهایت با پا پاس دانیال اسماعیلی‌فر و ضربه حرفه‌ای و تمام‌کننده یورگن لوکادیا که آخرین روزهای حضورش در ایران را سپری می‌کرد به پیروزی شیرینی دست یافت. در واقع این آخرین گل مهاجم هلندی برای پرسپولیس بود که به شکل زیبایی به ثمر رسید. هفته بعد از آن پرسپولیس مقابل مس کرمان بازی کرد که لوکادیا در ترکیب بود اما پرسپولیس با گل شیخ دیاباته برنده شد و بعد از آن هم دربی از راه رسید که لوکادیا قبل از این مسابقه از ایران رفت و دست یحیی را در پوست گردو گذاشت.

پرسپولیس در بازی رفت فصل قبل مقابل ملوان نفراتی را در ترکیب داشت که فردا قادر به همراهی این تیم نیستند. از بین یازده بازیکن اصلی وحید امیری که آن روز در پست مدافع چپ به زمین رفت مصدوم است و شرایط همراهی تیمش را ندارد. مرتضی پورعلی‌گنجی هم باید ماه‌ها خانه نشین باشد. در خط میانی کمال کامیابی‌نیا آن روز در ترکیب اصلی حضور داشت و بازوبند را به بازو بسته بود که حالا عضو تیم پرسپولیس نیست و بالاخره یورگن لوکادیا که همان زمان فیلش یاد هندوستان کرده بود حالا در فوتبال چین حضور دارد.

در آن مسابقه از بین بازیکنان ذخیره‌ای که به زمین رفتند شیخ دیاباته الان در پرسپولیس جایی ندارد. در دیدار سال گذشته ملوان-پرسپولیس شیخ بعد از پشت سر گذاشتن یک مصدومیت طولانی دومین بازی‌اش برای پرسپولیس را انجام داد و در شرایطی که هفته قبل از آن در نخستین بازی‌اش با پیراهن پرسپولیس در 5 دقیقه پایانی جای لوکادیا را در زمین گرفته بود دقایق کوتاهی کنار لوکادیا در خط حمله بازی کرد که نمایش نسبتا امیدوارکننده‌ای هم داشت و 7 دقیقه بعد از ورودش پرسپولیس به گل رسید.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار اخبار خبر ورزشی سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    اخبار روز سایر رسانه ها

    پر بازدیدها