کد خبر: 692933
تاریخ انتشار :

فصل کابوس و آر لواندوفسکی: بدترین رکورد از 2011

روبرت لواندوفسکی، ستاره بارسلونا، روزهای بسیار بدی را در خط حمله این تیم سپری می‌کند و مدتی است که موفق به گلزنی نشده است.

فصل  کابوس و آر لواندوفسکی: بدترین رکورد از 2011
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا شب گذشته در اولین دیدار از دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان در هامبورگ به مصاف شاختار رفت و در کمال ناباوری با یک گل برابر این تیم شکست خورد. 

کمتر کسی انتظار کسب چنین نتیجه‎‌ای را از سوی بازیکنان این تیم داشت و هواداران بارسا منتظر بودند که با پیروزی در این بازی صعودشان به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان تا حد زیادی قطعی شود اما این اتفاق رخ نداد. 

نمایش خوب بازیکنان تیم حریف و همچنین ضعف بازیکنان بارسا در استفاده از موقعیت‌هایی که در اختیارشان قرار گرفت باعث شد که آنها با مشکلی جدی در این دیدار روبرو شوند و در نهایت چاره‌ای جز پذیرش شکست نداشته باشند. 

لواندوفسکی یکی از بازیکنانی است که بیشتر از دیگران در این مدت تحت فشار بوده و حالا به خاطر ناتوانی‌اش در تکرار درخشش فصل گذشته و باز کردن دروازه حریفان با انتقادات بسیار زیادی روبرو شده است. 

این ستاره لهستانی حالا شش بازی متوالی است که نتوانسته حتی برای یک بار دروازه حریفان را باز کند و این بدترین رکورد او به حساب می‌آید که در 12 سال اخیر بی‌سابقه بوده است. این بازیکن آخرین بار در فوریه 2011 نتوانسته بود در شش بازی متوالی گلزنی کند و این اتفاق پس از آن هرگز رخ نداده بود. 

این وضعیت باعث نگرانی هواداران بارسا شده که به تداوم درخشش او در ترکیب این تیم پس از فصل گذشته امیدوار بودند اما حالا به نظر می‌رسد که فصل جدید حداقل تا اینجا برای او به کابوسی تمام نشدنی تبدیل شده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها