کد خبر: 693341
تاریخ انتشار :

انتقام سخت: رقص وینی زیر تابوت والنسیا

وینیسیوس برای رویارویی با والنسیا ماه‌ها صبر کرده بود و دیشب همه کار کرد تا دشمن شماره یک او، تحقیر شده به شهرش باز گردد.

انتقام سخت: رقص وینی زیر تابوت والنسیا
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، وینیسیوس چند ماه منتظر رویارویی مجدد با والنسیا بود و مشخصا انگیزه‌های بالایی داشت و چه بازی به یادماندنی‌ای هم برای او شد.

از همان ابتدای بازی، تمام دوربین‌ها در سانتیاگو برنابئو به سمت وینیسیوس جونیور نشانه رفتند. ستاره برزیلی پس از تمام جنجال‌هایی که فصل گذشته در مستایا به وجود آمد، دوباره مقابل والنسیا قرار گرفت و غیرممکن بود که فکر کنیم قرار نیست هیچ اتفاق خاصی در میدان رخ بدهد. آن‌جا همه روی شماره هفت رئال زوم کرده بودند.

به هر حرکت ستاره برزیلی روی وجب به وجب چمن برنابئو با ذره‌بین نگریسته می‌شد، جایی که او از انجام حرکات بعضا ممنوعه خود لذت می‌برد و هواداران رئال یک چیز را واضح می‌دانستند: بهترین شب برای حمایت و دفاع از وینیسیوس بود و وینی نیز پاسخ تشویق‌ها را به بهترین شکل داد.

انتقام شب تلخ مستایا

دقیقه 13 بازی بود که تماشاگران پشت دروازه شمالی رئال‌مادرید اولین شعارها برای ستاره برزیلی را سر دادند، وینیسیوس، لو لو لو لو. پیام وینیسیوس واضح بود و در پایان بازی او به بهترین شکل خودش را خالی کرد و آن شب غم انگیز مستایا فراموش شد.

وینی می‌خواست از بازی خود در زمین سبز لذت ببرد تا تمام اتفاقات رخ داده در مستایا را پشت سر بگذارد و در اولین فرصتی که داشت، او تمام خشم انباشته شده را بیرون داد. 

در اواخر نیمه نخست، رودریگو از جناح راست حرکتش شروع کرد، سرش را بالا گرفت و می‌دانست وینیسیوس کجای محوطه جریمه جاگیری کرده است. 

او به دقت توپ را همان جایی که باید فرستاد و وینی خودش را به سمت توپ پرت کرد و در نهایت با سینه توپ را به تور چسباند! همه فوق ستاره های تاریخ فوتبال یک گل با سینه زده بودند از جمله رونالدو، مسی، رونالدو نازاریو، مارادونا، پله و.... حالا وینی نیز به این جنمع اضافه شده است.

شادی گل به سبک CR7

گل اول، وینی را آزاد کرد و این جشن بازتاب واقعی همه چیزهایی بود که برای مدت طولانی منتظرش بود. او به سکوها نگاه کرد و به سبک کریستیانو رونالدو خوشحالی کرد: «آرام باشید، آرام باشید... اینجا من جواب می‌دهم.»

زمانی رونالدو در نوکمپ هواداران بارسا را ساکت کرد، و این بار وینیسیوس پیامی آرامش بخش برای دوست‌داران رئال فرستاد و تصویر شادی او حالا تیتر یک اکثر نشریات شده است.  

بعد از این گل سکوها فریاد می‌زدند که وینی، دومی را هم بزن. ستاره برزیلی در ابتدای نیمه دوم گل دومش را هم زد و این بار مستقیماً به سمت پرچم رفت و نشان رئال مادرید را به سکوها نشان داد و بوسید. او می‌خواست از هواداران به‌خاطر محبتی که از همان دقیقه اول نشان دادند تشکر کند و چه راهی بهتر از زدن دو گل؟

تقدیم به پدر فوتبالی

وینی می‌خواست در شادی گل دوم خلوت کند و هم تیمی هایش به درخواست او پاسخ دادند چون می‌دانستند که او به چنین شبی نیاز داشت تا هر چه زودتر به بهترین سطح خود بازگردد، اما وینی مشخص بود که گل دوم را می‌خواست به چه کسی تقدیم کند.

او مستقیماً به سمت کارلو آنچلوتی رفت و پدر فوتبالی اش را در آغوش گرفت. برزیلی‌ها (رودریگو و وینیسیوس) می‌دانند که مدیون سرمربی ایتالیایی هستند و هر زمان که بتوانند از ابراز عشق بی قید و شرط خود دریغ نمی‌کنند.

دو گل وینی پاسخ محکمی بود به والنسیایی ها که او را در ماه ها اخیر پینوکیو خوانده بودند اما پینوکیوی برزیلی، دیشب پیامی واضح برای دنیای فوتبال فرستاد: وینیسیوس برگشت.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها