کد خبر: 694407
تاریخ انتشار :

عجیب‌ترین سوال ممکن از اعجوبه برزیلی رئال!

ان در یک، پدیده 17 ساله برزیل، که فصل بعد برای رئال بازی خواهد کرد، در نشست خبری بازی برزیل-آرژانتین با سوالی غیرمعمول مواجه شد.

عجیب‌ترین سوال ممکن از اعجوبه برزیلی رئال!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، اندریک پس از رونالدو در سال 1994 جوان‌ترین بازیکن دعوت شده به تیم ملی برزیل است و برابر کلمبیا اولین بازی ملی خود را نیز انجام داد. 

دهه‌ها بود بازیکنی 17 ساله برای سلسائو به میدان نرفته بود. او که از تابستان بعد بازیکن رئال خواهد بود و در هفته‌های اخیر برای پالمیراس فوق‌العاده کار کرده، در نشست خبری بازی برزیل و آرژانتین حاضر شد و از سوال یکی از خبرنگاران بسیار متعجب شد. این سوال برای حاضران در سالن نیز عجیب بود.

سوال این بود که اندریک برای رویارویی با زندگی متفاوت اروپایی، حواشی بیرون فوتبال، پاپاراتزی‌های اسپانیایی و زندگی شبانه خاص شهر مادرید آماده است یا خیر. طرح این سوال از یک نوجوان برای بسیاری عجیب بود اما اندریک پاسخ مناسبی داد.

او گفت: «قبلا هم گفته‌ام که من اهل میهمانی رفتن و جشن گرفتن نیستم. از همه اتفاقاتی که تا اینجای زندگی برایم رخ داده خوشحالم ولی فقط خدا از آینده خبر دارد. صحبت از رئال همیشه من را خوشحال می‌کند اما الان فقط به بازی برابر آرژانتین فکر می‌کنم. از بازی برای پالمیراس و تیم ملی لذت می‌برم و سال بعد که به رئال رفتم، از زندگی در مادرید هم لذت خواهم برد.»

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها