کد خبر: 695174
تاریخ انتشار :

مسی افکت: گرانترین بلیت دنیا برای اینتر میامی!

گی‌یم بالا گه، خبرنگار و کارشناس معروف فوتبال اسپانیا، معتقد است لیونل مسی تاثیری مانند مایکل جوردن در ورزش آمریکا داشته است.

مسی افکت: گرانترین بلیت دنیا برای اینتر میامی!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، مسی در پایان فصل گذشته و پس از اتمام مهلت قراردادش با پاری سن ژرمن تصمیم گرفت به دوران حضورش در فوتبال اروپا خاتمه دهد و راهی اینترمیامی شد. 

حضور او در لیگ فوتبال آمریکا موجی از اشتیاق و هیجان را بین هواداران تیم‎‌های حاضر در این رقابت‌ها ایجاد کرد و باعث شد که تمامی بلیت‌های دیدارهای اینترمیامی در هر هفته به فروش برسد.

این اتفاق مورد توجه بسیاری از رسانه‌های ورزشی در سراسر دنیا قرار گرفت و حالا بالاگه مدعی شده که تاثیر حضور این ستاره آرژانتینی در آمریکا به حدی زیاد بوده که باعث شده او در کنار بزرگانی چون جوردن و تام بردی قرار بگیرد. 

این خبرنگار اسپانیایی در این باره به BBC Sport گفت:« اگر فقط یک چیز باشد که هواداران ورزش در آمریکا بیشتر از تیم‌های مورد علاقه‌شان برای آن ارزش قائل باشند، اشتیاق و شوری است که برای فوق ستاره‌هایی دارند که برای تیم‌های آمریکایی بازی می‌کنند. 

به مایکل جوردن و تام بردی فکر کنید تا متوجه منظورم شوید. حالا باید نام لیونل مسی را هم به این فهرست اضافه کرد. هیچکس در باشگاه یا این لیگ آماده حضور مسی در این فهرست نبود اما حالا شرایط فرق کرده است. تاثیر مسی باعث شده که قیمت پکیج بلیت برای فصل آینده دو برابر سال 2023 شود. 

همین اتفاق باعث شده که قیمت بلیت دیدارهای اینترمیامی یکی از گرانقیمت‌ترین بلیت‌های دنیا شود و این برای لیگی است که در بین لیگ‌های درجه یک دنیا هم قرار ندارد. صفحه اینستاگرام این باشگاه از یک میلیون دنبال کننده به 15 میلیون نفر رسید و این تاثیرات این جادوگر کوچک است.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها