کد خبر: 695187
تاریخ انتشار :

را موس در سطحی نیست که از او دعوت کنم!

لوئیس دلافوئنته یک بار برای همیشه تکلیف سرخیو را موس را روشن کرد و به نوعی گفت که او دیگر جایی در تیم ملی نخواهد داشت.

را موس در سطحی نیست که از او دعوت کنم!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، راموس در فوریه گذشته از تیم ملی کشورش خداحافظی کرد. او پس از اینکه فاش کرد که با دلا فوئنته تماس گرفته است و به او گفته است که بدون توجه به سطحی که نشان خواهد داد، قصد حضور در تیم ملی را ندارد.

اما این مدافع کهنه‌کار با انتقال خود به سویا در این فصل، رؤیای خود را برای بازگشت دوباره به‌عنوان نماینده تیم ملی اسپانیا پنهان نکرد با این حال راموس در هیچکدام از سه فیفادی اخیر به لاروخا دعوت نشد با وجود اینکه در سویا توانسته تا حدی روزهای خوب گذشته را تکرار کند. به خصوص پس از درخشش برابر رئال بسیاری معتقدند بودند او دوباره به تیم ملی دعوت خواهد شد که چنین نشد.

دلافوئنته در مصاحبه با کادنا سر گفت که چرا راموس را دعوت نکرد: «سرخیو به تیم ملی دعوت نشد چون دلایل کافی برای این تصمیم داشتم. من هرگز درهای تیم ملی را به روی هیچ بازیکنی نبسته‌ام اما در مورد راموس همیشه گفته‌ام که او باید در سطح مدافعان کنونی تیم باشد.»

مربی لاروخا ادامه داد: «من با سرخیو حرف زدم و این نکته را به او گفتم. تاکید کردم که روی همه حساب می‌کنم ولی باید نشان دهند نسبت به بازیکنانی که در تیم ملی هستند، سطح بالاتری دارند. راموس در سطح مدافعان حال حاضر تیم نشان نداده و به همین دلیل دعوت نشد. ما در حال حاضر با همین ترکیب و مجموعه بازیکنان، بازی‌ها را متوالی برنده شده‌ایم و من راضی هستم. در غیر این صورت من الان مربی اسپانیا نبودم. فکر می‌کنم راموس به خوبی متوجه حرف‌هایم شد و آن را درک کرد.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها