کد خبر: 695189
تاریخ انتشار :

مسی به گار نا چو: مثل رونالدو خوشحالی کردی، آن فا لو!

طبق گفته ریو فردیناند، اسطوره منچستریونایتد، لیونل مسی پس از خوشحالی گل رونالدویی، آلخاندرو گار نا چو را آن فا لو کرده است.

مسی به گار نا چو: مثل رونالدو خوشحالی کردی، آن فا لو!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، آلخاندرو گارناچو، وینگر منچستریونایتد، در جریان بازی روز یکشنبه مقابل اورتون با یک ضربه دیدنی قیچی برگردان موفق به گلزنی شد.

ریو فردیناند، اسطوره یونایتد، توضیح داد که با احترام به وین رونی، همبازی سابق خود، گلی که گارناچو به ثمر رسانده از گل دیدنی رونی به منچسترسیتی زیباتر است.

فردیناند تایید کرد، گارناچو به او خبر داده که پس از تکرار خوشحالی گل کریسیتانو رونالدو، از سوی لیونل مسی در اینستاگرام آنفالو شده است.

فردینایند گفت: "گارناچو به من گفت که مسی او را آنفالو کرد. او گفت مسی او را آنفالو کرده چون او اینطور خوشحالی کرده است، اهمیتی ندارد: "من یک طرفدار رونالدو هستم. بهترین بازیکن تمام دوران کیست؟ رونالدو." حتی اگر گارناچو در تیم ملی آرژانتین باشد. من از این خوشم می‌آید که او هیچ اهمیتی به واکنش‌ها درباره شادی گل خود نمی‌دهد."

وقتی از فردیناند پرسیده شد که بین گل گارناچو و رونی کدام ضربه بهتر است، فردیناند گفت: "متاسفم رونی ولی گل گارناچو بهتر بود. گل او از فاصله بیشتری به ثمر رسید ولی گل رونی نزدیک به دروازه بود."

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها