کد خبر: 695196
تاریخ انتشار :

سیر تا پیاز ماجرای یکی از جنجالی تر ین گل‌های آزادی

تیم فوتبال سپاهان مقابل نیروی هوایی عراق به یک برتری حیاتی با گل فرشاد احمدزاده دست پیدا کرد، اما گلزن این مسابقه می‌توانست بازیکن دیگری باشد.

سیر تا پیاز ماجرای یکی از  جنجالی تر ین گل‌های آزادی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش‌ سه"، هنوز نیروی هوایی در ورزشگاه آزادی به خودش نیامده بود که یک دفع توپ اشتباه از سوی دفاع راست نیروی هوایی عراق سبب شد توپ در موقعیت خوبی به رامین رضائیان برسد. او توپ را از دروازه‌بان گذر داد و در حالی که هیچ بازیکنی از تیم حریف مزاحم او نبود، فرشاد احمدزاده و رضا اسدی از او به توپ نزدیک‌تر بودند و درنهایت فرشاد بود که در آستانه گل شدن توپ با یک شوت محکم گل را به نام خودش زد.

پس از این گل رامین رضائیان مقابل دروازه نیروی هوایی ایستاد و شروع به اعتراض کرد. او معتقد بود فرشاد در موقعیت مشکوک به آفساید بوده و نباید به توپ ضربه می‌زده. در ادامه کمک داوران ویدئویی صحنه را بررسی کردند و وقتی رای به سالم بودند گل دادند، دل همه علاقمندان به فوتبال و به ویژه سپاهانی‌ها قرص شد.

اما این پایان ماجرا نبود. در میکسدزون خبری ورزشگاه آزادی هم رامین رضائیان با خبرنگاران مصاحبه کرد و هم فرشاد احمدزاده.

ابتدا رامین بود که مقابل خبرنگاران ایستاد و در واکنش به سوالی درباره اینکه گل را می‌توانست خودش به ثمر برساند و آیا از فرشاد هم‌تیمی‌اش ناراحت است، اینطور با قاطعیت پاسخ داد: «نه بابا. من فقط از این ناراحت بودم که نگران بودم آفساید نشود. فقط به خاطر آفساید. وگرنه من گل بزنم یا کس دیگری گل بزند، مهم برد تیم است.» 

چند دقیقه بعد فرشاد هم مقابل خبرنگاران ایستاد و درباره اقدامش در جریان مسابقه صحبت کرد. او در واکنش به این سوال که مطمئن بوده در آفساید نبوده، گفت: «اول که مطمئن بودم، اما بعدش یک مقدار ترسیدم. همینجا از رامین معذرت می‌خواهم. ولی من سایه رضا اسدی را دیدم، فکر کردم دفاع است که می‌آید. بعد از اینکه گل زدم دیدم رضا است. دست رامین درد نکند.» 

این ماجرا همچنان هم ادامه دارد و درباره آن صحبت می‌شود. به تازگی فرشاد یک استوری با زاویه جدید از ثانیه‌هایی پس از گلزنی منتشر کرده که نکته ویژه آن چهره رضائیان است که لبخند برلب دارد. شماره 10 سپاهان روی این استوری خطاب به رضائیان که در پرسپولیس هم با او همبازی بوده، اینطور نوشته است: «رفیق قدیمی. برات جبران می‌کنم.»

فرشاد با انتشار این استوری به رامین قول جبران در بازی‌های آینده را داده است.

 

مصاف سپاهان و نیروی هوایی اگرچه خیلی سخت، اما درنهایت با برتری طلایی‌پوشان اصفهانی و کسب 3 امتیاز برای این تیم تمام شد. حالا آنها نیروی هوایی را کنار زده‌اند و حتی می‌توانند با شکست الاتحاد در آخرین بازی گروه که در عربستان برگزار می‌شود، به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعدی شوند و بی‌شک رفاقتی که بازیکنان این تیم دارند، می‌تواند در پشت سر گذاشتن یک فصل موفق و تاریخی به آنها در ادامه مسیر پرچالشی که دارند، کمک کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها