کد خبر: 695381
تاریخ انتشار :

تیم منتخب هفته: چند نام شگفتی‌ساز و یکی-دو آشنا

این هفته از والیبال ایران صحنه رقم خوردن اتفاقات جذابی بود.

تیم منتخب هفته: چند نام شگفتی‌ساز و یکی-دو آشنا
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای یکشنبه و چهارشنبه این هفته از رقابت‌های لیگ برتر والیبال ایران پیگیری شد. اینجا طبق روال پنجشنبه هر هفته ورزش سه تیم منتخب این هفته والیبال ایران را معرفی کرده‌ایم.

پاسور: فاضل پژومان ( چادر ملو اردکان)

فاضل پژومان پاسوری که سابقه حضور در تیم ملی والیبال ایران را دارد بالاخره پس از هفته‌ها بی‌خبری توانست با یک عملکرد خوب مقابل سایپا تهران خود را در تیم هفته قرار دهد. پاس‌های دقیق و عالی این بازیکن پیروزی آسان چادرملو مقابل سایپا را رقم زد.

دریافت‌کننده اول: امیرحسین ساداتی ( گیتی‌پسند اصفهان)

امیرحسین ساداتی دریافت‌کننده جوان تیم گیتی‌پسند توانست عملکرد بی‌نظیری از خود در برابر شهداب یزد نشان بدهد و از مهره‌های موثر تیمش در دو بازی گذشته بود. او برای تیمش هر کاری می‌کند و حتی برای مصلحت تیم پشت‌خط‌زن هم کار کرده است. نحوه آبشار زدن او به گونه‌ای است که همه‌ توان خود را پشت ضربه می‌گذارد.

دریافت‌کننده دو‌م: مصطفی نجفی (هورسان رامسر) 

 

مصطفی نجفی دریافت‌کننده اهل شهریار که همشهری آرش صادقیانی سرمربی این تیم است، در بازی سنگین تیمش مقابل مس رفسنجان عملکرد قابل قبولی داشت و باعث شد تا صادقیانی در دومین حضورش روی نیمکت دومین پیروزی را به دست بیاورد. نجفی ۲۴ ساله سابقه بازی در تیم ملی ارتش و گیتی پسند اصفهان را در کارنامه دارد‌.

سرعتی‌زن اول: سهندالله وردیان (طبیعت اسلامشهر)

سهندالله وردیان سرعتی‌زن طبیعت در دو بازی گذشته تیمش درخشید. او در مقابل فولاد سیرجان ایرانیان عالی کار کرد و در تمام بخش‌ها نمونه بود. او حالا به‌عنوان یکی از باتجربه‌ترین بازیکنان طبیعت اسلامشهر کمک بزرگی برای ابراهیم وادی سرمربی این تیم است.

سرعتی‌زن دوم: محمد ولی‌زاده (شهداب یزد)

در مجموع دو بازی که محمد ولی‌زاده سرعتی‌زن بیست‌ودو ساله شهداب یزد مقابل پیکان تهران و گیتی پسند اصفهان انجام داد، عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و از بهترین‌های شهداب یزد در این دو دیدار بود. ولی‌زاده یکی از ملی‌پوشان شهداب یزد به حساب می‌آید.

قطرپاسور: امیرحسین صداقت (پاس گرگان)

امیرحسین صداقت، قطر پاسور خوش پرش و سرویس‌زن قهار پاس گرگان بار دیگر با امتیازات فراوانی برای تیمش کسب کرد و توانست در تیم هفته قرار بگیرد. او مرد اول میدان در بازی با شهرداری ارومیه بود و شاهکارش سرویس‌های فوق‌العاده این بازیکن بود.

لیبرو: مهران توانا (گیتی پسند اصفهان)

این لیبروی باانگیزه با ساعدهای مطمئن خود توانسته گیتی‌پسند اصفهان را در بالای جدول هم پا با تیم پرستاره فولاد سیرجان ایرانیان نگه دارد. او در هر دو بازی این هفته خود برای گیتی‌پسند اصفهان درخشید.

سرمربی هفته: ابراهیم وادی (طبیعت اسلامشهر)

ابراهیم وادی که تیم تازه تأسیس طبیعت اسلامشهر را هدایت می‌کند، توانست در هفته گذشته مچ بهروز عطایی سرمربی سابق تیم ملی والیبال را بخواباند و در این هفته نیز شهرداری گنبد را از پیش‌رو برداشت تا عنوان مربی هفته را از آن خود کند.

**بازیکن هفته: سهندالله وردیان

**تیم هفته: طبیعت اسلامشهر

لژیونر هفته: جواد کریمی

اگرچه در این هفته مرتضی شریفی و بردیا سعادت عملکرد خوبی در لیگ ترکیه از خود به نمایش گذاشتند، اما عنوان لژیونر هفته به جواد کریمی می‌رسد. بازیکنی که با وجود بافت‌های تیمش در لیگ قهرمانان، در لیگ رومانی با آرکاداگالاتی نمایش‌های خوبی داشته و در بردهای پیاپی این تیم نقش کلیدی ایفا کرده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها