کد خبر: 695411
تاریخ انتشار :

من نیکو پاز هستم، یک ستاره!

درخشش نیکو پاز، ستاره جوان رئال مادرید، برابر ناپولی توجه بسیاری را به آکادمی این باشگاه جلب کرده است.

من نیکو پاز هستم، یک ستاره!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، زمانی که بازیکن شماره 32 قدم به زمین گذاشت، سکوت ورزشگاه سانتیاگو برنابئو را گرفته بود و صدایی از سوی هواداران به گوش نمی‌رسید. 

اما این بازیکن مصمم بود که با قدرت و کیفیت خاص خودش از فرصتی که شاید یک بار در عمرش نصیبش می‌شد استفاده کند. نیکو پاز به خودش باور داشت و می‌دانست که وقتی فرصتی به دست آورد چطور باید از آن استفاده کند. 

و این اتفاق برای او رخ داد. این ستاره جوان توانست اولین گلش با پیراهن رئال مادرید در لیگ قهرمانان را در سن 19 سالگی به ثمر برساند تا نشان دهد که وقتی بازیکنی اشتیاق و انگیزه و تلاش کافی را داشته باشد، بعید به نظر می‌رسد که شرایط هرچند سخت اما به ضررش پیش برود.

آنچلوتی پیش از بازی برابر ناپولی گفته بود: «صحبت‌های زیادی درباره تیم جوانان وجود دارد، بسیاری می‌گویند که آنها فرصت بازی ندارند اما حالا ما باید از این شرایط استفاده کنیم. من آرام هستم چون بازیکنان جوان آماده هستند. کار رائول در این تیم فوق العاده بوده است.»

این مربی ایتالیایی از نشست خبری پیش از این بازی استفاده لازم را کرد تا از تیم جوانان رئال دفاع کند. مصدومیت متعدد بازیکنان ترکیب اصلی رئال مادرید که آسیب بسیاری به این تیم زده بود، این فرصت را در اختیار او قرار داد که به بازیکنان جوانش روی بیاورد. 

پاز ثابت کرده بود که از نظر جسمی و روانی برای این چالش مهم آماده است و همین باعث شد که وقتی فرصتش را پیدا کرد و در حالی که بازی در دقیقه 84 با نتیجه 2-3 به سود رئال بود، شوتی را به سمت دروازه حریف روانه کند. او در اولین حضورش در ترکیب رئال در لیگ قهرمانان شوتی را از فاصله دور به سمت دروازه ناپولی زد که به گل تبدیل شد و دنیای فوتبال را در شوک فرو برد. 

رئال از فرصت مصدومیت بازیکنانش استفاده کرد تا نشان دهد که یکی از جذاب‌ترین و بهترین ستاره‌های آرژانتینی را در اختیار دارد که شاید در حال حاضر بهترین نباشد اما توانایی رسیدن به این جایگاه را دارد. 

پاز پس از پایان این بازی در گفت‌وگو با تلویزیون رئال مادرید اظهار داشت: «من بسیار خوشحالم. این رویایی است که برای من به واقعیت تبدیل شد. برای یک لحظه حتی خودم هم باورم نمی‌شد. از اینکه توانستم به تیمم کمک کنم خیلی خوشحال هستم. جسارت کردم و این شوت را در حالی زدم که حتی خودم هم نمی‌دانستم در حال انجام چه کاری هستم. به توپ ضربه زدم و خب... حقیقت این است که شوکه شدم.

هم‌تیمی‌هایم حتی از من هم خوشحال‌تر بودند. این پیامی واضح برای دیگر بازیکنان جوان رئال است. می‌توانید به اینجا برسید. آنچلوتی و تمام اعضای تیم به من تبریک گفتند. آنها گروهی باورنکردنی هستند و من می‌خواهم از همه تشکر کنم.»

رئال مادرید به درخشش بازیکنان جوانش نیاز داشت و نیکو پاز مصمم بود تا نشان دهد که آکادمی رئال مادرید پر از جواهر است و همین عزم جزم او باعث شد که بتواند در لیگ قهرمانان بدرخشد. 

این ستاره جوان حالا آماده است تا به این فرضیه که جوانان آکادمی رئال فرصتی در این تیم نخواهند داشت پایان دهد. آنها در طول این مدت بسیاری از بازیکنان جوان را به فروش رسانده‌اند و از سال 2009 تا به حال 395 میلیون یورو از فروش آنها به دست آورده‌اند اما حالا پاز می‌خواهد نشان دهد که بازیکنان جوان می‌توانند با وجود فشارها و انتظارات بالا در تیم اول رئال، در این تیم هم بدرخشند. 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها