کد خبر: 695420
تاریخ انتشار :

پایان محرومیت: آقای گل به لیگ برتر برمی‌گردد

مهدی جاوید، بازیکن تیم مس سون گون ورزقان و آقای گل تاریخ لیگ برتر فوتسال ایران، از هفته پانزدهم برای تیمش به میدان می‌رود.

پایان محرومیت: آقای گل به لیگ برتر برمی‌گردد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه" پس از چهار ماه محرومیت و دوری از میادین که با حکم کمیته تعیین وضعیت بازیکنان برای مهدی جاوید صادر شده بود، حالا آقای گل فوتسال ایران که تنها یک هفته تا پایان دوران محکومیتش باقی مانده است، به تمرینات تیم مس سونگون ورزقان اضافه شد و این بازیکن از هفته پانزدهم مجاز به حضور در مسابقات تیمش خواهد بود.

نکته جالب در وصف بازگشت جاوید به میادین، اولین بازی او در فصل جاری مقابل کراپ الوند بوده است. آقای گل فصل گذشته لیگ برتر که در کِش‌وقوس رفت‌وآمد بین کراپ الوند و مس سونگون گرفتار شده بود و سرانجام با شکایت باشگاه کراپ، چهار ماه از پا به توپ شدن محروم شد، در اولین مسابقه این فصل برابر کراپ الوند به میدان می‌رود که قطعا حاشیه‌ها و جذابیت این دیدار را دو چندان می‌کند.

مهدی مرشدی، مدیر تیم فوتسال مس سونگون، با اعلام خبر فوق گفت: محرومیت مهدی جاوید در تاریخ سیزدهم آذر به پایان خواهد رسید و در صورت صلاح‌دید کادرفنی، این بازیکن می‌تواند مس را از هفته پانزدهم لیگ برتر همراهی کند.

تیم مس سونگون پنج‌شنبه هفته آینده در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر میزبان کراپ الوند خواهد بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها